AKČNÍ NABÍDKA

Důležité odkazy / informace

Prohlédnuté produkty

  • DOPRAVA ZDARMA
  • Banner

  • Japonské katany, nože a meče...

srbský nůž VG-10 Dellinger Zed One - ve stylu " Almazan Kitchen

K-H35

Nový produkt

nůž Dellinger "VG-10" Zed One & inspirován "Almazan Kitchen" & srbský nůž & včetně koženého pouzdra & materiál čepeli - japonská ocel VG-10 & délka ostří 195 mm

Více informací

Tento produkt již není na skladě

5 371 Kč

Více informací

srbský nůž Dellinger VG-10 "Zed One" ve stylu "Almazan"

.

Kdo potřebuje mnoho nástrojů k přípravě jídla ? Vy nyní určitě již ne ! S tímto fantastickým nožem zvládnete téměř vše. Sekání, krájení, vykošťování, čištění masa a zeleniny - nic pro tento nůž není problém. Teď můžeme žít společně s naší matkou přírodou. Tento nůž je ručně zpracovaný z japonské oceli VG-10. Po přesném a pečlivém vytvrzení, temperování a žíhání dosahuje tvrdosti Rockwell 60-62 (HRC). Jeho ostří jen tak někdo, nebo něco nepoškodí. Nádherná rukojeť tohoto nože ve stylu "Almazan Kitchen" je ručně tvarována z kusu exotického ebenového dřeva. Rukojeť je ozdobena a zpevněna 3 okrasnými nýty. Střední nýt je ozdoben japonským znakem (samurajů)

.

Celková délka:         315 mm
Tloušťka ostří:              3 mm

Délka ostří:               195 mm
Váha nože:                360 g
Materiál rukojeti:     Eben

.

Tento exklusivní nůž má ultra ostré řezné jádro z japonské oceli vg-10, které je velmi dobře chráněno proti korozi. Jádro z japonské oceli vg10 je vloženo mezi 98 vrstev 2 nerezových damascénských ocelí (damascus steel), které zajišťují mimořádnou odolnost a houževnatost. Damascénský vzor tohoto nože je jedinečný, neopakovatelný a stane se symbolem Vaší individuality ! Na čepel nože propůjčil své jméno prezident Burgerfestu Praha Zdeněk Střížek, který se tak stal patronem tohoto jedinečného nože !

.

video krájení papíru

.

Upozornění: Každý nůž Dellinger VG-10 Zed One ve stylu " Almazan "  je vyroben z přírodních materiálů. Každý kus japonské oceli VG-10 je originální a nenapodobitelný, proto Váš nůž nemusí vypadat přesně tak jak na fotografii. Nůž, který obdržíte, bude stejně kvalitní a detailně opracovaný, ale může se mírně lišit.

.

Dellinger záruka: Produkty Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu. Každý nůž má své kožené pouzdro a může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. S dárkem od nás jednoznačně překvapíte a potěšíte !

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook