bio produkty

Důležité odkazy / informace

Prohlédnuté produkty

  • DOPRAVA ZDARMA
  • Banner

  • Japonské katany, nože a meče...

ořechy Pili Nuts Ecuadorian Cacao 12g

SF-321050

Nový produkt

Prémiové ořechy potažené ekvádorským kakaem a kokosovým květem. Pečené ořechy pečlivě zpracované, pokryté prvotřídním ekvádorským kakaem a cukrem z kokosového květu, jednoho z nejživnějších přírodních sladidel na Zemi. Jemně vyladěná, máslová chuť a správné množství sladidla, plus náznak kakaa, který dává plodům to nejlepší. Ekvádorské kakao a pili ořechy se hodí k kávě a cappuccinu, dezertům a dezertům. Složení: 80% naklíčené, sušené ořechy, 10% kakaa, cukr z kokosového květu

Více informací

Tento produkt již není na skladě

75 Kč

Více informací

ořechy Pili Nuts Ecuadorian Cacao 12g

.

Pili ořech, ořech jakéhokoli stromu rodu Canarium (čeleď Burseraceae), zejména jedlý ořech filipínského stromu Canarium ovatum. V jižním Pacifiku je pili ořech hlavním zdrojem tuku a bílkovin ve stravě. Hustě listnatý tropický strom roste do 20 metrů na výšku a produkuje až 32 kilogramů ořechů ročně. Ovoce je dlouhé 6–7 centimetrů, s tvrdou, tlustou skořápkou, trojúhelníkovou skořápkou obalenou malým množstvím vlákniny. Buničina je při vaření jedlá, ale hlavním zdrojem potravy jsou pražené ořechy podobného tvaru a chuti jako mandle. Tepelně neupravené ořechy se používají jako projímadlo. Obal se odstraní ponořením plodu do horké vody. Pili ořechy mají vysoký obsah tuku a jsou snadno stravitelné. Sladký olej se používá v cukrářských výrobcích. Pečené a rozemleté ořechy se často používají jako přísada do čokolády.
Pili ořechy vynikají skvělou máslovou chutí, pěstují se v sopečné půdě filipínského poloostrova. Pili ořechy se vyznačují vysokým obsahem bílkovin, vápníku a draslíku, jsou to zdravé svačinky s lahodnou chutí. Dělají také skvělý doplněk dezertů a pečiva. Vyzkoušejte si tyto suché pečené a nesolené ořechy a zjistěte, co je činí tak jedinečnými a neuvěřitelnými.

.
4 překvapivé přínosy pili ořechů na vaše zdraví:

.
1) Mononenasycené tuky: téměř polovina tuku z pili ořechů pochází z prospěšného, mononenasyceného tuku, který je základem pro zdravého srdce. Potraviny bohaté na mononenasycené tuky mohou pomoci snížit špatnou hladinu cholesterolu a snížit riziko srdečních chorob.
2) Hořčík: Pili ořechy obsahují nejvyšší zdroj hořčíku téměř ze všech ořechů. Hořčík hraje důležitou roli při udržování normálního krevního tlaku a podpoře zdraví kostí.
3) Kompletní protein: Pili ořechy, které jsou považovány za kompletní zdroj bílkovin, poskytují všech osm esenciálních aminokyselin, které lidské tělo může získat dietou. Vysoce kvalitní bílkovina nalezená v jádrech pili ořechů z nich dělá skvělou svačinku po tréninku.
4) Fosfor: Tento minerál je zodpovědný za udržování zdraví kostí a je považován za druhý nejdůležitější prvek pro podporu kostí, hned za vápníkem. Naštěstí jsou Pili jádra vynikajícím zdrojem fosforu. Vaše kosti vám děkují!
Pili ořech, ořech jakéhokoli stromu rodu Canarium (čeleď Burseraceae), zejména jedlý ořech filipínského stromu Canarium ovatum. V jižním Pacifiku je pili ořech hlavním zdrojem tuku a bílkovin ve stravě. Hustě listnatý tropický strom roste do 20 metrů na výšku a produkuje až 32 kilogramů ořechů ročně. Ovoce je dlouhé 6–7 centimetrů, s tvrdou, tlustou skořápkou, trojúhelníkovou skořápkou obalenou malým množstvím vlákniny. Buničina je při vaření jedlá, ale hlavním zdrojem potravy jsou pražené ořechy podobného tvaru a chuti jako mandle. Tepelně neupravené ořechy se používají jako projímadlo. Obal se odstraní ponořením plodu do horké vody. Pili ořechy mají vysoký obsah tuku a jsou snadno stravitelné. Sladký olej se používá v cukrářských výrobcích. Pečené a práškové ořechy se často používají jako přísada do čokolády.

.

Důležté informace

Dellinger s.r.o. není výrobcem tohoto zboží. Balení produktu a související dokumenty mohou obsahovat informace, které se liší od informací uvedených na našich webových stránkách. Doporučujeme Vám proto, aby jste si před použitím zboží prostudovali informace nejen na našich webových stránkách, ale i na obalu produktu. Vždy si pozorně přečtěte štítky, varování a pokyny, které se dodávají se zbožím.

.

Složení produktu:.

80% naklíčené, sušené ořechy, 10% kakaa, cukr z kokosového květu

.

Země původu: Filipíny

.

Klíčová slova:Pili Nut, nut, jádra, ořechy, kakao, Ecuador cacao, cacao

10 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook