bio produkty

Důležité odkazy / informace

Prohlédnuté produkty

  • DOPRAVA ZDARMA
  • Banner

  • Japonské katany, nože a meče...
Drink - Turmeric Juice Zinger 70ml Zobrazit větší

Drink - Turmeric Juice Zinger 70ml

SF-630203

Nový produkt

Tento čerstvý drink se skládá z jablečné šťávy, kurkumy, chilli, citronové šťávy a černého pepře. Bez dalších přísad nebo konzervačních látek! Jedinečný energetický nápoj, který vám pomůže zbavit se únavy během dne a podpoří spalování tuků. Složení: jablečná šťáva (84%), kurkuma (15%), koncentrát citronové šťávy, extrakt z chilli, extrakt z černého pepře, antioxidant: kyselina askorbová.

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

51 Kč

Více informací

Drink - Turmeric Juice Zinger 70ml

.

Turmeric Juice, tradiční šťáva z Jávy známá po celá staletí, je prastará šťáva s 1100 ctnostmi. Obsahuje nepřeberné poklady pro vaše zdraví a pohodu. Je považována za elixír života, díky kapesnímu balení můžete mít Turmeric Juice Zinger neustále při sobě,  pomáhá chránit vaše zdraví a pohodu. Čerstvá kurkuma je nejkompletnější a přirozeně aktivní forma podpory vašeho imunitního systému. Pomáhá při nachlazení, spaluje tuky, brání únavě během dne. Kombinace přírodních složek podporuje antioxidační procesy. Používejte před jídlem nebo před fyzickou aktivitou. Neobsahuje konzervanty, ani sladidla.
.

✅ BIO kvalita

✅ posuluje imunitní systém, ovlivňuje spalování tuků

bez zvýrazňovačů chuti, konzervačních látek nebo barviv

✅ pouze z přírodních zdrojů

✅ kapesní balení

.

Důležté informace:.

Dellinger s.r.o. není výrobcem tohoto zboží. Balení produktu a související dokumenty mohou obsahovat informace, které se liší od informací uvedených na našich webových stránkách. Doporučujeme Vám proto, aby jste si před použitím zboží prostudovali informace nejen na našich webových stránkách, ale i na obalu produktu. Vždy si pozorně přečtěte štítky, varování a pokyny, které se dodávají se zbožím. 

.

Složení produktu:

jablečná šťáva (84%), kurkuma (15%), koncentrát citronové šťávy, extrakt z chilli, extrakt z černého pepře, antioxidant: kyselina askorbová.

.

Vyrobeno v Anglii

.

Klíčová slova: Apple - Curcuma Shot, Apple Juice, Appel & Lime, Chilli, Chilli, Anglie, studený nápoj, čerstvé šťávy, zázvorový, zázvor, James White, studená lisovaná šťáva, curcuma Juice, zimní nápoj, Zinger Shot

8 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook