břitvy

Důležité odkazy / informace

Prohlédnuté produkty

  • DOPRAVA ZDARMA
  • Banner

  • Japonské katany, nože a meče...

břitva Dellinger ERASED VG-10 Damascus

k-H37

Nový produkt

břitva Dellinger ERASED VG-10 & japonská damašková ocel VG-10 & s koženým cestovním pouzdrem

Více informací

Tento produkt již není na skladě

2 809 Kč

Více informací

břitva Dellinger ERASED VG-10 Damascus

..
Velmi kvalitní, ručně vyrobená břitva s čepelí z japonské damaškové oceli VG-10 o tvrdosti 61 HRC. Použití této velmi tvrdé oceli zajišťuje extrémní řezné vlastnosti. Čepel je broušena pod úhlem 15-20 stupňů a zajišťuje velmi jemné a optimální oholení. Rukojeť je ručně broušena z mahagonového dřeva z lesů Madagaskaru. Toto dřevo je charakteristické svou červenohnědou barvou a vysokou tvrdostí. Vyváženost této břitvy je naprosto dokonalá a holení s břitvou Dellinger ERASED Damascus bude pro Vás jedinečným potěšením a zážitkem. Tato břitva je vhodná jak pro začátečníky, tak pro zkušené samuraje. S náležitou péčí se z této břitvy stane přítel na celý Váš život a kdo ví, možná i Vaše vnoučata se oholí s touto Vaší jedinečnou břitvou !
.
Břitva Dellinger ERASED Damascus předtím než dorazí do Vašeho domova, prochází mnoha výrobními a ručně prováděnými úkony. Zvláštní pozornost je věnována ostří - srdci břitvy. Tato břitva má ultra ostré řezné jádro z japonské oceli vg10, které je velmi dobře chráněno proti korozi. Japonská ocel vg10 má dlouhotrvající ostrost při tvrdosti 61 Rockwella. Jádro z japonské oceli vg10 je vloženo mezi 66 vrstev 2 nerezových damascénských ocelí (damascus steel), které zajišťují mimořádnou odolnost a houževnatost. Důkladnost mokrého oholení je především závislé na kvalitě a ostrosti čepeli. Obzvláště začátečníci ve světě mokrého holení by měli pracovat s kvalitními a ostrými nástroji. Jinak jejich snaha naučit se něco tak báječného a chlapského ztroskotá na prvotních neúspěších a uchýlí se k dobře známým žiletkám či elektrickým strojkům.
.
Zatímco ostrost čepele je nutností, tak rukojeť nejsou kladeny žádné podmínky pro kvalitu oholení. Rukojeť prostě závisí na Vašem vkusu a rozhodnutí. Samozřejmě, levnější břitva, nebo strojek s plastovou rukojetí Vás oholí stejně důkladně jako s rukojetí z drahého dřeva. Nicméně, pokud hledáte skutečný šperk pro Vaši koupelnu, vyberte si rukojeť s mahagonu, nebo santalového dřeva. Lesklá, kvalitní ocel a exotické dřevo tvoří perfektní pár a konečný výsledek je naprosto uchvacující.
.
Délka složená:      115 mm
Délka rozložená:   180 mm
Váha:                        54 g
.
Dellinger záruka: Produkty Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu. Každá břitva se může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. S dárkem od nás jednoznačně překvapíte a potěšíte !

6 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook