edice BURGERFEST

Důležité odkazy / informace

Prohlédnuté produkty

  • DOPRAVA ZDARMA
  • Banner

  • Japonské katany, nože a meče...

vidlička Dellinger Damascus BBQ - promo Burgerfest

SXLP-PMX40

Nový produkt

vidlička Dellinger Damascus BBQ - promo Burgerfest ( včetně koženého pouzdra )

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

1 074 Kč

Více informací

vidlička Dellinger Damascus BBQ - promo Burgerfest

Váš velmi ostrý pomocník z damaškové oceli s koženým pouzdrem. Tato nevšední a jedinečná BBQ vidlička Vám bude dělat společníka při BBQ - grilování, přípravě pečeného masa, žeber a hamburgerů. Vidlička na grilování Dellinger Damascus BBQ Vám usnadní jak přípravu, tak i následnou konzumaci. Patříte-li k lidem u kterých je gril a grilování oblíbená činnost - tato vidlička Dellinger Damascus BBQ je prostě to co musíte mít !

.

Váha:   190 gramů

Délka celkem:   245 mm

Délka rukojeti:   100 mm

.

Rukojeť této vidličky Dellinger Damascus BBQ je ručně tvarována z kusu afrického tvrdého dřeva Wenge, které je olejováno Tungovým olejem a voskováno včelím voskem. Rukojeť je ozdobena 2 okrasnými nýty, které jsou skrz.

.

Upozornění: Každá vidlička Dellinger Damascus BBQ je vyrobena z přírodních materiálů. Každý kus z damascénské oceli je originální a nenapodobitelný, proto Vaše vidlička nemusí vypadat přesně tak jak na fotografii. Vidlička Dellinger Damascus BBQ, kterou obdržíte, bude stejně kvalitní a detailně opracovaná, ale může se mírně lišit.

Vidlička Dellinger Damascus BBQ je vyrobena z 352 ručně překládaných vrstev ocelí 1095-15N20. Tento materiál není nerezový a zaslouží si patřičnou péči a skladování.

Follow us on Facebook