Global Japan

Důležité odkazy / informace

Prohlédnuté produkty

  • DOPRAVA ZDARMA
  • Banner

  • Japonské katany, nože a meče...

sada na porcování masa - GLOBAL Cromova 18 Stainless Steel

SXLG-324

Nový produkt

SXLG-324 sada na porcování masa  GLOBAL Cromova 18 Stainless Steel & velký porcovací nůž 210 mm + vidlička & dárkové balení & nerezové provedení

Více informací

Tento produkt již není na skladě

3 470 Kč

Více informací

Japonská sada na porcování masa - porcovací nůž & vidlička GLOBAL Cromona

.

1/ porcovací nůž G-3 je vhodný na porcování velkých kusů jak syrového, tak i pečeného masa. Dlouhý a úzký, ideální na oddělování velkých kloubů. Ty nejlepší kuchaři a ty nejlepší kusy masa požadují to nejlepší a nejostřejší vybavení. Tím rozhodně GLOBAL Cromona je !

.

Délka rukojeti:        120 mm
Délka čepele:          210 mm
Celková délka:        340 mm

2/ vidlička GF-24 Vám bude vždy dělat společníka při BBQ - grilování, přípravě pečeného masa, žeber a hamburgerů. Vidlička Vám usnadní jak přípravu, tak i následnou konzumaci. Patříte-li k lidem u kterých je gril a grilování oblíbená činnost -  tak prostě vidličku prostě musíš mít !

.

Délka rukojeti:        120 mm
Délka hrotů:            160 mm
Celková délka:        300 mmDoporučení a údržba:

✅ Japonský porcovací nůž + vidlička GLOBAL z nerezové oceli Cromona 18 nikdy neumývejte v myčce na nádobí. Pro zachování ostrosti nůž ručně omyjte a ihned osušte.
✅ Nepoužívejte japonský nůž ke krájení tvrdých a zmražených potravin. Může dojíte ke zlomení ostří, nebo vylomení jeho části.
✅ Nepožívejte japonský nůž jako páčidlo a vyvarujte se jeho ohýbání.    
✅ Chraňte nůž a jeho ostří před pádem, nebo nárazem.
✅ Pokud víte, že japonský kuchyňský nůž nebudete delší dobu potřebovat je vhodné ho potřít olejem a zabalit do hadříku, nebo novin.
✅ Nůž ukládejte na bezpečné místo a chraňte před dětmi !

Dellinger záruka: Začněte krájet a řezat jako profesionální šéfkuchař ještě dnes ! K tomu, aby Vás vaření začalo opravdu bavit, potřebujete opravdu kvalitní a ostrý nůž. Nože od Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu. Každý nůž je zabalen v luxusním pouzdru a může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. Překvapíte jak domácí tak i profesionální kuchaře.

6 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook