HAND MADE Series

Důležité odkazy / informace

Prohlédnuté produkty

  • DOPRAVA ZDARMA
  • Banner

  • Japonské katany, nože a meče...

Tanto / Chef 220mm Dellinger IKAZUCHI 200 Damascus Limited

SXLHD28

Nový produkt

Tanto / Chef 8" Dellinger IKAZUCHI Limited Damascus & japonský kuchařský nůž & nůž šéfkuchaře & jádro z oceli AUS-10, 67 vrstev damaškové oceli ( damascus steel ) & západní kroucená rukojeť ze dřeva Chicken Wing-wood & délka čepele 220 mm & dárková krabička z borovicového dřeva & certifikát pravosti & pouze 200 ks

Více informací

11 569 Kč

Více informací

Japonský nůž  TANTO / Chef 200 mm Dellinger IKAZUCHI (hrom) - Limited edition 200 Pcs.

.

Tento nůž vznikl jako osobní projekt firmy Nože zVostra a Dellinger. Tvar čepele vychází z klasického tvaru samurajské dýky Tanto, která byla nedílnou součástí výzbroje každého samuraje. Naším cílem bylo, aby byl nůž zajímavý a netradiční a vynikal mezi ostatními noži. Rukojeť je vyrobená ze dřeva Chicken - Wing Wood, které prošlo stabilizací (provádí se za vysokých tlaků a vysoké teploty, kdy se vlastně do struktury dřeva tlačí pryskyřice). Jeho vzory na řezu připomínají vzory ptačího peří. Rukojeť je jednou zatočená, zdobí ji ozdobný trojkroužek ze dvou vrstev nerezové oceli, mezi kterými je vrstva G10. Materiál G10 je složený z upravené skelné tkaniny a epoxirezolové živice. Má výborné mechanické a elektroizolační vlastnosti a dobrou klimatickou odolnost.  Rukojeť je zakončena čepičkou z damaškové oceli, ne které je vyraženo číslo nože. Každý nůž má své dřevěné pouzdro, tzv. Sayu, vyrobenou ze dřeva Rosewood, která má ve špičce integrované mag- nety zabraňující samovolnému vysunutí nože. Čepel je z nerezové skládané damaškové oceli (67 vrstev), jádro z nerezové oceli AUS-10 od Aichi Steel Corporation s tvrdostí 60 +/- 1 Rockwella.
.

Na dostupnost Vámi vybraného čísla se předem zeptejte telefonicky

.

Délka rukojeti:        140 mm
Délka čepele:          220 mm
Celková délka:        360 mm
Hmotnost:                265 g

.


Doporučení a údržba:

✅ japonský nůž TANTO / Chef IKAZUCHI z damascénské oceli ( damascus steel ), nikdy neumývejte v myčce na nádobí. Pro zachování ostrosti nůž ručně omyjte a ihned osušte.
✅ Nepoužívejte japonský nůž z damaškové oceli ( damascus steel ) ke krájení tvrdých a zmražených potravin. Může dojíte ke zlomení ostří, nebo vylomení jeho části.
✅ Nepožívejte japonský nůž z damaškové oceli jako páčidlo a vyvarujte se jeho ohýbání.    
✅ Chraňte nůž a jeho ostří před pádem, nebo nárazem.
✅ Pokud víte, že japonský damaškový nůž nebudete delší dobu potřebovat je vhodné ho potřít olejem a zabalit do hadříku, nebo novin.
✅ Nůž ukládejte na bezpečné místo a chraňte před dětmi !

.

Dellinger záruka: Začněte krájet a řezat jako profesionální šéfkuchař ještě dnes ! K tomu, aby Vás vaření začalo opravdu bavit, potřebujete opravdu kvalitní a ostrý nůž. Nože z damaškové oceli Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu. Každý nůž je zabalen v luxusním pouzdru a může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. Překvapíte jak domácí tak i profesionální kuchaře.

17 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Follow us on Facebook