KAPESNÍ, LOVECKÉ NOŽE & ZBRANĚ

Důležité odkazy / informace

Prohlédnuté produkty

  • DOPRAVA ZDARMA
  • Banner

  • Japonské katany, nože a meče...

nůž Dellinger Snake Fog 8"

SXLMB-DD2013K56

Nový produkt

nůž Dellinger Snake Fog 8" s koženým pouzdrem

Více informací

1 817 Kč

Více informací

nůž Dellinger Snake Fog 8"

Exklusivní lovecký nůž s pevnou čepelí z dascénské oceli a střenkou z exotického dřeva SNAKE WOOD. Nůž je vyroben z 352 ručně překládaných vrstev ocelí 1095 a 15n20. Vysoký obsah uhlíku 1095 dává tomuto noži extrémně ostré a trvanlivé ostří. Uhlíkové oceli je mnohem snazší ostřit než nerezové nože. Postupem času Váš nůž přijme krásnou patinu a opravdu se stane jedinečným uměleckým dílem, které je zcela Vaše.

.

Celková délka:         210 mm
Tloušťka ostří:              4 mm

Délka ostří:               100 mm
Váha nože:               
Materiál rukojeti:    SNAKE WOOD

SNAKE WOOD - Acacia xiphophylla, obyčejně známá jako hadí dřevo, je strom Z rodinY Fabaceae. Vyskytuje se v západní Austrálii na polosuché půdě kolem řeky Gascoyne a povodí Ashburton na východě a severně od Carnarvonu.         

.

Upozornění: Každý nůž je vyroben z přírodních materiálů. Každý kus z damascénské oceli je originální a nenapodobitelný, proto Váš nůž nemusí vypadat přesně tak jak na fotografii. Nůž, který obdržíte, bude stejně kvalitní a detailně opracovaný, ale může se mírně lišit.

Dellinger záruka: Produkty Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu. Každá sekera má své kožené pouzdro a  může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. S dárkem od nás jednoznačně překvapíte a potěšíte !


30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook