KAPESNÍ, LOVECKÉ NOŽE & ZBRANĚ

Důležité odkazy / informace

Prohlédnuté produkty

  • DOPRAVA ZDARMA
  • Banner

  • Japonské katany, nože a meče...

nůž Dellinger Damask Tanto Ebony Snake

SXLP-PMX30

Nový produkt

nůž Dellinger Damask Tanto Ebony Snake s koženým pouzdrem

Více informací

2 479 Kč

Více informací

nůž Dellinger Damask Tanto Ebony Snake

Exklusivní lovecký nůž s pevnou čepelí z dascénské oceli a střenkou z exotického dřeva Snake Wood a Ebony Wood. Nůž je vyroben z 352 ručně překládaných vrstev ocelí 1095 a 15n20. Vysoký obsah uhlíku 1095 dává tomuto noži extrémně ostré a trvanlivé ostří. Uhlíkové oceli je mnohem snazší ostřit než nerezové nože. Postupem času Váš nůž přijme krásnou patinu a opravdu se stane jedinečným uměleckým dílem, které je zcela Vaše.

.

Celková délka:         310 mm
Tloušťka ostří:              4 mm

Délka ostří:                 180 mm
Váha nože:               
Materiál rukojeti:    Snake Wood, Ebony Wood           

.

Upozornění: Každý nůž je vyroben z přírodních materiálů. Každý kus z damascénské oceli je originální a nenapodobitelný, proto Váš nůž nemusí vypadat přesně tak jak na fotografii. Nůž, který obdržíte, bude stejně kvalitní a detailně opracovaný, ale může se mírně lišit.

Dellinger záruka: Produkty Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu. Každý nůž má své kožené pouzdro a může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. S dárkem od nás jednoznačně překvapíte a potěšíte !


Follow us on Facebook