KAPESNÍ, LOVECKÉ NOŽE & ZBRANĚ

Důležité odkazy / informace

Prohlédnuté produkty

  • DOPRAVA ZDARMA
  • Banner

  • Japonské katany, nože a meče...

nůž Dellinger Damask miniTanto Walnut

SXLMB-DD2013K18

Nový produkt

nůž Dellinger Damask miniTanto Walnut s koženým pouzdrem

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

578 Kč

Více informací

nůž Dellinger Damask miniTanto Walnut

Exklusivní malý lovecký nůž s pevnou čepelí z dascénské oceli a střenkou ze dřeva vlašského ořechu. Nůž je vyroben z 352 ručně překládaných vrstev ocelí 1095 a 15n20. Vysoký obsah uhlíku 1095 dává tomuto noži extrémně ostré a trvanlivé ostří. Uhlíkové oceli je mnohem snazší ostřit než nerezové nože. Postupem času Váš nůž přijme krásnou patinu a opravdu se stane jedinečným uměleckým dílem, které je zcela Vaše.

.

Celková délka:         155 mm
Tloušťka ostří:              4 mm

Délka ostří:                 75 mm
Váha nože:               
Materiál rukojeti:    Walnut Wood           

.

Upozornění: Každý nůž je vyroben z přírodních materiálů. Každý kus z damascénské oceli je originální a nenapodobitelný, proto Váš nůž nemusí vypadat přesně tak jak na fotografii. Nůž, který obdržíte, bude stejně kvalitní a detailně opracovaný, ale může se mírně lišit.

Dellinger záruka: Produkty Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu. Každá sekera má své kožené pouzdro a  může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. S dárkem od nás jednoznačně překvapíte a potěšíte !


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Follow us on Facebook