koření & sůl & kampotský pepř

Důležité odkazy / informace

Prohlédnuté produkty

  • DOPRAVA ZDARMA
  • Banner

  • Japonské katany, nože a meče...

směs koření Rub Texan Steakhouse 100g

SF-275020

Nový produkt

Texan Steakhouse kořenící sůl - kořeněná a lehce sladká kořenící sůl jako kořenící směs pro maximální potěšení z grilování. To je kořenící sůl Texan Steakhouse. Složení: mořská sůl (40%), hnědý cukr (20%), sušené česnekové vločky, koriandr (7%), žlutá hořčičná semínka, cibule (3%), černý pepř, chilli (3%), paprika, sušené papriky (3%), kmín , Uvolňovací činidlo: oxid křemičitý, paprikový extrakt. Upozornění: Vyrobeno v továrně, která zpracovává celer, lepek, hořčici, sezamová semínka, sóju a oxid siřičitý.

Více informací

112 Kč

Více informací

koření Rub Texan Steakhouse 100g

.

Kořenící sůl, která je vhodná pro ochucení steaků nebo drůbeže, ale také pro mořské plody. Toto koření přesvědčí typickou chutí grilu - sladké a kořeněné. TEXAN STEAKHOUSE - použijte k nepřekonatelnému ochucení pěkně naolejovaného kousku steaku zhruba 30 minut před pečením. Během procesu pečení mějte koření po ruce a doplňujte chuť. Drůbež a mořské plody chutnají stejně dobře, když jsou připraveny právě tímto způsobem. Klasická směs sladkých a kořenitých tónů – to je texan steakhouse. Již od roku 1994 neustále zdokonalují sortiment kořeněných chutí a vůní. Cape Herb & Spice se snaží poskytovat svým zákazníkům nejvyšší možnou kvalitu. Jejich koření a kořenící směsi neobsahují umělé barvy, příchutě, a konzervační látky. Jihoafrické Kapské město bylo po staletí důležitou zastávkou obchodu s kořením mezi Evropou a Asií. V sortimentu Cape Herb & Spice naleznete kořenící směsi a koření vhodná pro africkou, středomořskou, ale i Indickou kuchyni. Vychutnejte si s námi tuto jedinečnou rozmanitost chutí z celého světa.

.

✅ praktická dóza s dávkovacími otvory, které umožňují pohodlné dávkování koření

✅ úžasná směs koření divokého západu, vyrobeno z pečlivě vybraných bylin a koření.

✅ bez jakýchkoliv konzervačních látek

✅ středně pálivé

✅ přidává tu pravou texaskou chuť a vůni do steaků, zeleniny, těstovin, masa nebo rybích pokrmů

✅ bez umělých barviv a příchutí - ideální pro dochucení všech pokrmů, teplých steaků a grilované zeleniny

✅ ideální pro BBQ

.

Důležté informace:

Dellinger s.r.o. není výrobcem tohoto zboží. Balení produktu a související dokumenty mohou obsahovat informace, které se liší od informací uvedených na našich webových stránkách. Doporučujeme Vám proto, aby jste si před použitím zboží prostudovali informace nejen na našich webových stránkách, ale i na obalu produktu. Vždy si pozorně přečtěte štítky, varování a pokyny, které se dodávají se zbožím. 

.

Složení produktu:

Mořská sůl (40%), hnědý cukr (20%), sušené česnekové vločky, koriandr (7%), žlutá hořčičná semínka, cibule (3%), černý pepř, chilli (3%), paprika, sušené papriky (3%), kmín , Uvolňovací činidlo: oxid křemičitý, paprikový extrakt.

.

Vyrobeno v Jihoafrické republice

.

Klíčová slova: Aroma, BBQ, Cape Herb & Spice, koření, kořenící sůl, koření na grilu, Rub, Rub Texan, steaky, Texan, Texas

.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Follow us on Facebook