koření & sůl & kampotský pepř

Důležité odkazy / informace

Prohlédnuté produkty

  • DOPRAVA ZDARMA
  • Banner

  • Japonské katany, nože a meče...

kořenící směs Rub Piri-Piri Chilli 80g

SF-275029

Nový produkt

Pikantní kořenící sůl s chilli a mořskou solí - vyniká ostrou a říznu chutí, na jejímž konci rozeznáte tóny mleté papriky a černého pepře. Ohnivá kombinace chilli vloček a mletého chilli z papriček Piri-Piri, smíchaná s mořskou solí. Tato rabovací směs vytváří speciální kořenitou chuť marinádám na maso, nebo pokrmům z drůbeže. Dodává však netradiční chuť i zeleninovým jídlům a bramborám.  Složení:  sůl (mořská sůl) (44%), česnekový granulát, mletá paprika, cukr, drcené chilli vločky (8%), chilli prášek (7%), černý pepř, žlutá hořčičná semínka, prášek citronové šťávy (maltodextrin, citronová šťáva), protispékavé látky: oxid křemičitý. Piri-piri chilli pappers (1%), petržel, regulátor kyselos

Více informací

112 Kč

Více informací

koření Rub PiriPiri Chilli 80g

.

Pikantní kořenící sůl s chilli a mořskou solí – vyniká ostrou a říznou chutí chill, na jejímž konci rozpoznáte mletou papriku a černý pepř. Ohnivá kombinace drcených chilli vloček a chilli prášku papričky Piri-Piri smíchaných s mořskou solí. Tato rabovací směs dává speciální kořenitou chuť marinádám na maso, nebo pokrmům z drůbeže, dodá však i netradiční kořenitou chuť zelenině, nebo pokrmům z brambor. Paprička Piri piri (50 000 – 175 000 jednotek SHU) je nazývána rovněž Africké ptačí oko. Jedná se o malého člena rodu Capsicum. Roste v Angole, Ugandě, Malawi, Jihoafrická republika, Ghana, Nigérie, Zambie, Zimbabwe, Mosambiku, v tropických lesích jižního Súdánu a na vysočině Etiopie.
.
✅ praktická dóza s dávkovacími otvory, které umožňují pohodlné dávkování koření
✅ úžasná směs chili koření, vyrobeno z pečlivě vybraných bylin a koření
✅ bez jakýchkoliv konzervačních látek
✅ pálivá u uzená chuť
✅ přidává exotickou pálivou chuť a vůni do zeleniny, těstovin, masa nebo rybích pokrmů
✅ bez umělých barviv a příchutí - ideální pro dochucení všech pokrmů, skvělé k mexickým pokrmům

.
Důležité informace:
Dellinger s.r.o. není výrobcem tohoto zboží. Balení produktu a související dokumenty mohou obsahovat informace, které se liší od informací uvedených na našich webových stránkách. Doporučujeme Vám proto, aby jste si před použitím zboží prostudovali informace nejen na našich webových stránkách, ale i na obalu produktu. Vždy si pozorně přečtěte štítky, varování a pokyny, které se dodávají se zbožím.
.
Složení: Mořská sůl (44%), česnekový granulát, mletá paprika, cukr, drcené chilli vločky (8%), chili prášek (7%), černý pepř, žlutá hořčičná semínka, prášek citronové šťávy (maltodextrin, citronová šťáva), protispékavé látky: oxid křemičitý, PiriPiri chili peppers (1%) , Petržel, regulátor kyselosti: kyselina citronová.
.
Země původu: Jižní Afrika
.
Klíčová slova: Cape Herb & Spice, Chili Spice, Chili Rub, Chilli, Spice, Hot, Mořská sůl, Piri Piri, Rub, Pikantní, Hot Spices, Mořská sůl, Pikantní koření, Pikantní

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Follow us on Facebook