koření

Důležité odkazy / informace

Prohlédnuté produkty

  • DOPRAVA ZDARMA
  • Banner

  • Japonské katany, nože a meče...

kořenící směs Rub Chipotle Chilli 80g

SF-275028

Nový produkt

Jedná se o nejmenší odrůdu chilli papriček, kterou společnost Cape Herb & Spice používá k výrobě kořenících směsí. Kořenící sůl s Chipotle chilli má intenzivní kouřovou chuť s nádechem exotiky a silnou ostrost. Je vhodná jako suché koření, ale i do marinád všeho druhu. Složení: sůl (mořská sůl, dubový kouř) (44%), cukr, chilli vločky (14%), sušené česnekové granule, mletá paprika, cibulové granule, mletý koriandr, oregano, mletý kmín, kajenský pepř, separační činidlo: oxid křemičitý, uzená paprika (paprika, kouř), černý pepř, extrakt z papriky, citronový prášek (maltodextrin, citronový olej). Upozornění: Vyrobeno v továrně, která zpracovává celer, lepek, hořčici, sezamová semínka, sóju a oxid siřičit

Více informací

103 Kč

Více informací

koření Rub Chipotle Chilli 80g

.

CHIPOTLE CHILLI , je kořenitá směs chilli papriček, vykuřovaných dubovým dřevem, s příchutí pečeného česneku, kmínu a cukru. Tato kombinace chutíse hodí do každé kuchyně.
Vynikající nedostižná chuť v kombinaci s hovězím, kuřecím a vepřovým masem. Skvěle se hodí na vepřová žebra a všechny mexické pokrmy ! Používá se jako koření, nebo jako marináda.

Již od roku 1994 neustále zdokonalují sortiment kořeněných chutí a vůní. Cape Herb & Spice se snaží poskytovat svým zákazníkům nejvyšší možnou kvalitu. Jejich koření a kořenící směsi neobsahují umělé barvy, příchutě, a konzervační látky. Jihoafrické Kapské město bylo po staletí důležitou zastávkou obchodu s kořením mezi Evropou a Asií. V sortimentu Cape Herb & Spice naleznete kořenící směsi a koření vhodná pro africkou, středomořskou, ale i Indickou kuchyni. Vychutnejte si s námi tuto jedinečnou rozmanitost chutí z celého světa.

.

✅ praktická dóza s dávkovacími otvory, které umožňují pohodlné dávkování koření

✅ úžasná směs chili koření, vyrobeno z pečlivě vybraných bylin a koření

✅ bez jakýchkoliv konzervačních látek

✅ pálivá u uzená chuť

✅ přidává exotickou pálivou chuť a vůni do zeleniny, těstovin, masa nebo rybích pokrmů

✅ bez umělých barviv a příchutí - ideální pro dochucení všech pokrmů, skvělé k mexickým pokrmům

✅ ideální pro BBQ

.

Důležté informace:.

Dellinger s.r.o. není výrobcem tohoto zboží. Balení produktu a související dokumenty mohou obsahovat informace, které se liší od informací uvedených na našich webových stránkách. Doporučujeme Vám proto, aby jste si před použitím zboží prostudovali informace nejen na našich webových stránkách, ale i na obalu produktu. Vždy si pozorně přečtěte štítky, varování a pokyny, které se dodávají se zbožím. 

.

Složení produktu:

uzená sůl (mořská sůl, dubový kouř) (44%), cukr, chilli vločky (14%), sušené česnekové granule, mletá paprika, cibulové granule, mletý koriandr, oregano, mletý kmín, kajenský pepř, separační činidlo: oxid křemičitý, uzená paprika (paprika, kouř), černý pepř, extrakt z papriky, citronový prášek (maltodextrin, citronový olej).

.

Vyrobeno v Jihoafrické republice

.

Klíčová slova: Cape Herb & Spice, chili, chili rub, chilli aroma, chipotle, koření, byliny, horké, kouřové, rub, kořeněné, koření, sůl, kořenící sůl, uzená sů, uzené koření

Klíčová slova: Bhut Jolokia Chilli, Birds Eye, Cape Herb &
Spice, Chili, Chili Spices, Chili Rub, Chilli, Chilli Flavour, Spice, Ghost,
Indian, Naga Jolokia Chili Peppers, Nagaland, Rub, Spice, Super Hot Spices

20 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook