nože vhodné pro BBQ a grilování

Důležité odkazy / informace

Prohlédnuté produkty

  • DOPRAVA ZDARMA
  • Banner

  • Japonské katany, nože a meče...

srbský nůž Dellinger D2 ALMA - ve stylu "Almazan Kitchen"

SXLP-PMX96

Nový produkt

nůž Dellinger "D2" ALMA & inspirován "Almazan Kitchen" & srbský nůž & včetně koženého pouzdra & materiál čepeli - ocel D2 & délka ostří 160 mm

Více informací

2 809 Kč

Více informací

srbský nůž Dellinger D2 ALMA ve stylu "Almazan" s váhou 700 g

.

Kdo potřebuje mnoho nástrojů k přípravě jídla ? Vy nyní určitě již ne ! S tímto fantastickým nožem Skogskock zvládnete téměř vše. Sekání, krájení, vykošťování, čištění masa a zeleniny - nic pro tento nůž není problém. Teď můžeme žít společně s naší matkou přírodou. Tento nůž je ručně kovaný a zpracovaný z oceli D2. Po přesném a pečlivém vytvrzení, temperování a žíhání dosahuje tvrdosti Rockwell 60-62 (HRC). Jeho ostří jen tak někdo, nebo něco nepoškodí. Na rozdíl od nože "Almazan " srbský nůž Dellinger ALMA má mnohem silnější (4 mm) a houževnatější ostří, které Vám bude sloužit po mnoho let !

Nádherná rukojeť tohoto nože ve stylu "Almazan" je ručně tvarována z kusu afrického tvrdého dřeva Wenge, které je olejováno Tungovým olejem. Rukojeť je ozdobena a zpevněna 2 okrasnými nýty.

.

Celková délka:         310 mm
Tloušťka ostří:              4 mm

Délka ostří:               160 mm
Váha nože:                550 g
Materiál rukojeti:     Wenge

.

Upozornění: Každý nůž Dellinger ALMA ve stylu " Almazan "  je vyroben z přírodních materiálů. Každý kus z oceli D2 je originální a nenapodobitelný, proto Váš nůž nemusí vypadat přesně tak jak na fotografii. Nůž, který obdržíte, bude stejně kvalitní a detailně opracovaný, ale může se mírně lišit.

.

Dellinger záruka: Produkty Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu. Každý nůž má své kožené pouzdro a může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům.

S dárkem od nás jednoznačně překvapíte a potěšíte !

6 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook