olivové oleje - extra panenské

Důležité odkazy / informace

Prohlédnuté produkty

  • DOPRAVA ZDARMA
  • Banner

  • Japonské katany, nože a meče...
olivový olej extra panenský (z divokých oliv) DOMINUS Acebuche 250 ml Zobrazit větší

olivový olej extra panenský (z divokých oliv) DOMINUS Acebuche 250 ml

KO-251434

Nový produkt

olivy jsou mlety při teplotě nižší než 27 °C   & acidita 0,08 % &   olivy se sbírají ručně ve výškách nad 600 metrů nad mořem na svazích kopců Cortijo Virgen de los Milagros

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

660 Kč

Více informací

olivový olej extra panenský (z divokých oliv) DOMINUS Acebuche 250 ml

.

Dominus Acebuche je pravděpodobně nejexkluzivnější olej na trhu, jediný vyrobený z divokých oliv. Má obsah fenolů (antioxidantů), který nemá srovnání s žádným jiným olivovým olejem a vzdává hold tradici produkce olivového oleje z těchto oliv, která začala realizovat již neolitická společenství v oblasti Sierra Mágina šest tisíc let před příchodem prvních odrůd oliv, které přinesli féničané. Proces sběru je podobný tomu původnímu pradávnému - olivy se sbírají ručně ve výškách nad 600 metrů nad mořem na svazích kopců Cortijo Virgen de los Milagros. Tento olej je natolik unikátní, že se o něm neustále mluví jak ve španělských, tak mezinárodních médiích. Používá se v luxusní přírodní kosmetice a vysoké gastronomii.


.

Důležté informace:.

.

Dellinger s.r.o. není výrobcem tohoto zboží. Balení produktu a související dokumenty mohou obsahovat informace, které se liší od informací uvedených na našich webových stránkách. Doporučujeme Vám proto, aby jste si před použitím zboží prostudovali informace nejen na našich webových stránkách, ale i na obalu produktu. Vždy si pozorně přečtěte štítky, varování a pokyny, které se dodávají se zbožím.

.

Vyrobeno ve Španělsku

10 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook