omáčky a marmelády

Důležité odkazy / informace

Prohlédnuté produkty

  • DOPRAVA ZDARMA
  • Banner

  • Japonské katany, nože a meče...

chilli jam STOKES 250 g

SF-690832

Nový produkt

Všichni milovníci chilli ocení tento "jam" - chilli papričky Red Roquito v jamu s ovocnou vůní a příjemnou ostrostí Složení: Nerafinovaný surový třtinový cukr (37%), sladké chilli papričky Roquito® (18%) [chilli papričky Roquito®, solanka (voda, cukr, ocet)], červené chilli papričky, cibule, červený vinný ocet, sušené červené chilli papričky, citronová šťáva, česnekové pyré, mořská sůl, červené chilli papričky (1%). Upozornění: Vyrobeno v továrně, která zpracovává celer, lepek, hořčici, sezamová semínka, sóju a oxid siřičitý.

Více informací

173 Kč

Více informací

chilli džem (jam) STOKES 250 g

.

Topinka s Chilli džemem posypaná sýrem a nebo uzeným masem – to je kombinace, která ve Vás zanechá příjemný a pikantní pocit. Vaše chuťové pohárky nebudou mít nikdy dost. Kombinace sladké a ostré chuti se hodí ke zdobení chuťovek na party, k výrazným sýrům a potěší i jako neobvyklý dárek. Čokoládový dort s chilli džemem se stane Vaším favoritem mezi dezerty !

.

✅ přidává jemně pálivou chuť a vůni

✅ bez umělých barviv a příchutí - ideální pro dochucení všech pokrmů

✅ ideální pro BBQ

.

Důležté informace:.

Dellinger s.r.o. není výrobcem tohoto zboží. Balení produktu a související dokumenty mohou obsahovat informace, které se liší od informací uvedených na našich webových stránkách. Doporučujeme Vám proto, aby jste si před použitím zboží prostudovali informace nejen na našich webových stránkách, ale i na obalu produktu. Vždy si pozorně přečtěte štítky, varování a pokyny, které se dodávají se zbožím. 

.

Složení produktu:

.
Nerafinovaný surový třtinový cukr (37%), sladké chilli papričky Roquito® (18%) [chilli papričky Roquito®, solanka (voda, cukr, ocet)], červené chilli papričky, cibule, červený vinný ocet, sušené červené chilli papričky, citronová šťáva, česnekové pyré, mořská sůl, červené chilli papričky (1%).

.

Vyrobeno ve Velké Británii

.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook