omáčky a marmelády

Důležité odkazy / informace

Prohlédnuté produkty

  • DOPRAVA ZDARMA
  • Banner

  • Japonské katany, nože a meče...

Old Texas BBQ omáčka Chipotle Pepper Sauce 455ml

SF-510005

Nový produkt

Tato kořeněná chilli pepřová omáčka ze starého Texasu je pikantní a všestranná. Jedná se o unikátní kombinaci chutě červených jalapeňových lusků, chilli pasty a čerstvě mletého koření. Chipotle Peppers - to jsou uzené, sušené papričky jalapeňos. Vyznačují se svou jedinečnou chutí. Tato chilli omáčka je skvělým doplňkem jakéhokoli jídla. Použijte tuto omáčku jako zálivku pro steaky, kuře nebo vepřové maso. Složení: červené jalapeňové pyré 56% , kyselina citronová, voda, chipotle pasta 3% (Chipotle chilli papričky, rajčatová pasta, sůl, sušené červené chilli), sůl, ocet, chipotle prášek 1%, stabilizátor: xanthanová guma, cibule, granule česneku.

Více informací

173 Kč

Více informací

Old Texas BBQ omáčka Chipotle Pepper Sauce 455ml

.


Ačkoli není přímo z Texasu, ale z neméně slunné Kalifornie, přicházejí legendární omáčky BBQ Old Texas. Legendární nejen kvůli své jedinečné kořeněné chuti, ale také kvůli původu základního receptu. Vznik těchto vynikajících pochoutek se datuje kolem roku 1850 - od dob, kdy se pravidelně za doprovodu kovbojů vydávala gigantická stáda dobytka na svou prašnou cestu z El Pasa do San Antonia. Až tam můžete vysledovat autentické recepty starého Texasu. Výrobky Old Texas jsou jedinečně kořeněné pochoutky - samozřejmě bez zvýrazňovačů chuti, konzervačních látek a barviv. Old Texas – to je tradiční a nekompromisní kvalita, bez níž se neobejde žádné grilování. 

.

✅ pikantní a všestranná omáčka

✅ úžasná směs čerstvého koření a papriček jalapeňos

bez zvýrazňovačů chuti, konzervačních látek nebo barviv

✅ pálivá u uzená chuť

✅ návrat ke starým kovbojským receptům

✅ ideální pro BBQ

.

Důležté informace:.

Dellinger s.r.o. není výrobcem tohoto zboží. Balení produktu a související dokumenty mohou obsahovat informace, které se liší od informací uvedených na našich webových stránkách. Doporučujeme Vám proto, aby jste si před použitím zboží prostudovali informace nejen na našich webových stránkách, ale i na obalu produktu. Vždy si pozorně přečtěte štítky, varování a pokyny, které se dodávají se zbožím. 

.

Složení produktu:

červené jalapeňové pyré 56% , kyselina citronová, voda, chipotle pasta 3% (Chipotle chilli papričky, rajčatová pasta, sůl, sušené červené chilli), sůl, ocet, chipotle prášek 1%, stabilizátor: xanthanová guma, cibule, granule česneku.

.

Vyrobeno v USA

.

Klíčová slova: Americká, americká grilovací, BBQ, Chilli, Chipotle, Chipotle Pepper, papričky Jalapeňos, omáčka, Old Texas, pepřová omáčka, grilovací omáčka, Scharfesauce, smokey, USA, USA Saucen

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook