omáčky a marmelády

Důležité odkazy / informace

Prohlédnuté produkty

  • DOPRAVA ZDARMA
  • Banner

  • Japonské katany, nože a meče...

Original Australian BBQ omáčka - BBQ Sauce 355ml

SF-510020

Nový produkt

Typická BBQ omáčka s pikantní kouřovou příchutí. Vynikající na steaky, drůbež a hamburgery. Klasickou chuť této BBQ omáčky nejlépe poznáte při grilování žeber. Vyrobeno pouze z těch nejlepších ingrediencí: vynikající čistý med, nejčerstvější mleté koření ve směsi s jinými přírodními ingrediencemi. Úžasná omáčka, která byla za uplynulá léta oceněna jako nejlepší grilovací omáčka na mnoha významných grilovacích soutěžích v USA a Kanadě. Ideální pro steaky, žebra, drůbež a hamburgery. Složení: rajčatové pyré (57%), třtinový cukr, ječmenný sladový prášek, med, ocet, koncentrát jablečné šťávy, sůl, kouřová aromata, melasa, tamarind, koření (obsahuje hořčičné semínko), barvivo: kmín, sušený če

Více informací

173 Kč

Více informací

Original Australian BBQ omáčka - BBQ Sauce 355ml

.

Australská BBQ omáčka využívá všechny přírodní ingredience - ovoce zralé na slunci, čistý tasmánský med a speciální směs koření. Ideální na steaky, hamburgery a drůbež. Jednoduše steaky, žebra, kuře nebo hamburgery potřete a poté grilujte nebo pečte obvyklým způsobem. Pro přípravu vnikající marinády smíchejte s vodou.
Tato původní australská BBQ omáčka má více než 50 BBQ ocenění z mezinárodních soutěží a byla vyhlášena jako nejlepší BBQ omáčka v USA, Kanadě a Austrálii a má národní titul „Nejlepší BBQ omáčka v Austrálii“. Výrobce spoléhá na nejvyšší kvalitu všech přísad, konzervačních látek nebo látek zvyšujících chuť, které ostatní výrobci marně hledají. Náš závěr: čistá,  jednoduchá, chutná!

.

✅ klasická a všestranná omáčka

✅ originální australský recept

bez zvýrazňovačů chuti, konzervačních látek nebo barviv

✅ pouze z přírodních zdrojů

✅ vynikající při přípravě marinád

✅ ideální pro BBQ

.

Důležté informace:.

Dellinger s.r.o. není výrobcem tohoto zboží. Balení produktu a související dokumenty mohou obsahovat informace, které se liší od informací uvedených na našich webových stránkách. Doporučujeme Vám proto, aby jste si před použitím zboží prostudovali informace nejen na našich webových stránkách, ale i na obalu produktu. Vždy si pozorně přečtěte štítky, varování a pokyny, které se dodávají se zbožím. 

.

Složení produktu:

rajčatové pyré (57%), třtinový cukr, ječmenný sladový prášek, med, ocet, koncentrát jablečné šťávy, sůl, kouřová aromata, melasa, tamarind, koření (obsahuje hořčičné semínko), barvivo: kmín, sušený česnek, sušená cibule, černý pepř, sušené chilli papričky, kyselina citronová, zahušťovadlo: Xanthan.

.

Vyrobeno v USA

.

Klíčová slova: Austrálie, Grilovací omáčka, BBQ, BBQ omáčka, koření, pálivá, klasická, originální, kouř, kouřová omáčka BBQ, omáčka, steak, originální australská, pikantní BBQ omáčka

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook