omáčky a marmelády

Důležité odkazy / informace

Prohlédnuté produkty

  • DOPRAVA ZDARMA
  • Banner

  • Japonské katany, nože a meče...

Original Australian BBQ omáčka - Gunawirra Hot & Spicy BBQ Sauce 355ml

SF-510032

Nový produkt

Omáčka Gunawirra s pikantní chutí. Grilovací omáčka Gunawirra Hot & Spicy BBQ obsahuje vybrané ingredience a je vyráběna podle tradičních receptur. Má pikantní, lehce kořeněnou chuť s příjemnou kouřovou příchutí. Tato omáčka dává grilovaným pokrmům dokonalý nádech! Ovoce na slunci, tasmánský med a jedinečné, vysoce kvalitní směsi koření dodávají omáčkám a marinádám nezaměnitelnou chuť. Umělé konzervační látky a chemické látky zlepšující chuť v těchto originálních australských produktech budete hledat marně! Složení: rajčatové pyré (59%), třtinový cukr, ocet, přírodní kouřová aroma, sůl, kukuřičný škrob, hydrolyzovaná rostlinná sója, cibule, česnek, červené papriky, chilli, kajenský pepř, hřebíče

Více informací

173 Kč

Více informací

Original Australian BBQ omáčka - Gunawirra Hot & Spicy BBQ Sauce 355ml

.

Mírně kořeněná, ne příliš sladká a jemně kouřová - takto chutná jedinečná BBQ omáčka z Austrálie. Tradiční a vyrobená pouze z vybraných přírodních ingrediencí. Mimochodem, Gunawirra pochází z mytologie domorodců a znamená „neviditelný počátek celého stvoření“. Skvělé jméno, skvělý vkus! Nové omáčky se štítkem „The Original Australian“ odpovídají nejvyšším nárokům všech milovníků grilování z celého světa. Pokud přemýšlíte o grilovaných vepřových  žebrech, kuřecích křídlech nebo třeba hamburgerech, musíte tuto omáčku mít! Uvidíte, že se z ní stane opravdu návykový společník.

.

✅ klasická a všestranná omáčka

✅ originální australský recept

bez zvýrazňovačů chuti, konzervačních látek nebo barviv

✅ pouze z přírodních zdrojů

✅ vynikající při přípravě marinád

✅ ideální pro BBQ

.

Důležté informace:.

Dellinger s.r.o. není výrobcem tohoto zboží. Balení produktu a související dokumenty mohou obsahovat informace, které se liší od informací uvedených na našich webových stránkách. Doporučujeme Vám proto, aby jste si před použitím zboží prostudovali informace nejen na našich webových stránkách, ale i na obalu produktu. Vždy si pozorně přečtěte štítky, varování a pokyny, které se dodávají se zbožím. 

.

Složení produktu:

rajčatové pyré (59%), třtinový cukr, ocet, přírodní kouřová aroma, sůl, kukuřičný škrob, hydrolyzovaná rostlinná sója, cibule, česnek, červené papriky, chilli, kajenský pepř, hřebíček.

.

Vyrobeno v USA

.

Klíčová slova: Americké omáčky, BBQ, BBQ omáčky, BBQ omáčka, Gunawirra, Gunawirra BBQ Hot, Gunawirra Pikantní, Marinády, Omáčka, Pikantní, Sladká, Originální Autralian, USA Omáčky

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook