omáčky a marmelády

Důležité odkazy / informace

Prohlédnuté produkty

  • DOPRAVA ZDARMA
  • Banner

  • Japonské katany, nože a meče...

Original Australian BBQ marináda - Lumi Lumi Marinade 355ml

SF-510033

Nový produkt

Veganská marináda se sójovou omáčkou s jemnou chutí jalapeňo papriček a lehkou zázvorovou příchutí. Čerstvý zázvor a jalapeňos dodávají této sojové omáčce vyjímečnou chuť, která je vhodná především pro asijské pokrmy. ( marináda ve stylu pikantního teriyaki) Složení: sójová omáčka (32%) (fermentovaná sója, voda, pšenice, sója, sůl), hnědý cukr, cukr, zázvorové pyré (7%), voda, sůl, červené jalapeňoschotenové pyré (1,2%), česnek, sušené červené chilli papričky (0, 35%), ocet, zázvorový prášek, zahušťovadlo: xantanová guma.

Více informací

173 Kč

Více informací

Original Australian BBQ marináda - Lumi Lumi Marinade 355ml

.

Veganská marináda s chutí čerstvého zázvoru a příjemnou jemně pálivou chutí chilli papriček Jalapeno. Lumi je odvozen havajském termínu Lomi - což znamená masáž. S australskou marinádou Lumi Lumi „masírujete“ ryby, krevety, drůbež nebo vepřové maso těsně před tím, než ho položíte na gril, nebo do pánev. Čerstvý zázvor a jalapeňos dodávají této sojové omáčce vyjímečnou chuť, která je vhodná především pro asijské pokrmy. Výrobce používá velmi jemný mladý australský zázvor a bezlepkovou sójovou omáčku, kombinuje je s nejlepšími dostupnými přírodními ingrediencemi, aby vznikla jedinečná marináda pro vaše grilování. To vše pro váš nezapomenutelný zážitek z grilování.

.

✅ klasická a všestranná marináda

✅ originální australský recept

bez zvýrazňovačů chuti, konzervačních látek nebo barviv

✅ pouze z přírodních zdrojů

✅ vynikající na ryby

✅ ideální pro BBQ

.

Důležté informace:.

Dellinger s.r.o. není výrobcem tohoto zboží. Balení produktu a související dokumenty mohou obsahovat informace, které se liší od informací uvedených na našich webových stránkách. Doporučujeme Vám proto, aby jste si před použitím zboží prostudovali informace nejen na našich webových stránkách, ale i na obalu produktu. Vždy si pozorně přečtěte štítky, varování a pokyny, které se dodávají se zbožím. 

.

Složení produktu:

sójová omáčka (32%) (fermentovaná sója, voda, pšenice, sója, sůl), hnědý cukr, cukr, zázvorové pyré (7%), voda, sůl, červené jalapeňoschotenové pyré (1,2%), česnek, sušené červené chilli papričky (0, 35%), ocet, zázvorový prášek, zahušťovadlo: xantanová guma.

.

Vyrobeno v USA

.

Klíčová slova: asijská, australská, chilli, ryba, zázvor, lumi lumi, marináda, marináda pro grilované kuře, marinovaná drůbež, marinovaná barbecue, originální, omáčka, sójová omáčka, sladká sójová omáčka, původní australský

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook