omáčky a marmelády

Důležité odkazy / informace

Prohlédnuté produkty

  • DOPRAVA ZDARMA
  • Banner

  • Japonské katany, nože a meče...

Gran Luchito - Red Pepper Salsa 300g

SF-525113

Nový produkt

Jemná mexická salsa s chutí rajčat a pečených paprik. Červené papričky jalapeňos a jemně laděné koření dodávají mexickým pokrmům jejich jedinečnost a originalitu. Složení: rajčata, 13% pečená, paprika, cibule, česnek, červené jalapeňos, sůl, kukuřičný škrob, tapiokový škrob, černý pepř

Více informací

132 Kč

Více informací

Gran Luchito - Red Pepper Salsa 300g

.

Při výrobě se začíná s pečením vybraných červených paprik, stejně jako to dělají prodejci v ulicích Mexico City. Vytvoří se komplexní a jemná hloubka chuti. Pak smícháme opečené červené papriky s čerstvými rajčaty, cibulí a česnekem. Výsledkem je salsa s autentickou chutí Mexika.
Gran Luchito přináší na stůl autentickou chuť mexické salsy. Salsa je vyrobena v Mexiku s použitím tradičních receptů a nejlepších čerstvých surovin. Gran Luchito salsy oživí všechny hostiny s nádechem Mexika. Vyzkoušejte tuto úžasně jemnou paprikovou salsu zabalenou do burrita nebo namočenou do kukuřičných tortilla chipsů!

.

✅ klasická salsa

✅ originální mexický recept

bez zvýrazňovačů chuti, konzervačních látek nebo barviv

✅ pouze z přírodních zdrojů

✅ bezlepková a veganská

.

Důležté informace:.

Dellinger s.r.o. není výrobcem tohoto zboží. Balení produktu a související dokumenty mohou obsahovat informace, které se liší od informací uvedených na našich webových stránkách. Doporučujeme Vám proto, aby jste si před použitím zboží prostudovali informace nejen na našich webových stránkách, ale i na obalu produktu. Vždy si pozorně přečtěte štítky, varování a pokyny, které se dodávají se zbožím. 

.

Složení produktu:

rajčata, 13% pečená, paprika, cibule, česnek, červené jalapeňos, sůl, kukuřičný škrob, tapiokový škrob, černý pepř

.

Vyrobeno v Mexiku

.

Klíčová slova: mexická salsa, salsa, Gran Luchito, chilli, , burrito, omáčka, Mexiko

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook