omáčky a marmelády

Důležité odkazy / informace

Prohlédnuté produkty

  • DOPRAVA ZDARMA
  • Banner

  • Japonské katany, nože a meče...

Chipotle ketchup 245ml

SF-690465

Nový produkt

Uzené a výrazně aromatické chilli papričky Chipotle tvoří základ tohoto pikantního rajčatového kečupu. Každá sklenice je až po okraj plná pravých italských rajčat se zakouřenou kořenitou chutí.  Složení : Rajčata (122 g ve 100 g kečupu), cukr, brandy ocet, modifikovaný kukuřičný škrob, med, Chipotle pyré (1%) (chilli papričky v Adobe omáčce [Chipotle lusky, voda, rajčatová pasta, cibule, cukr, sůl, brandy octa], regulátor kyselosti: kyselina octová, sůl), cibule pyré , Mořská sůl, chipotle, česnek, koření (sůl, kořeníkový extrakt (obsahuje celer), cibule).

Více informací

157 Kč

Více informací

Chipotle Ketchup 245ml

.
Uzené a výrazně aromatické chilli papričky Chipotle tvoří základ tohoto pikantního rajčatového kečupu. Každá sklenice je až po okraj plná pravých italských rajčat se zakouřenou kořenitou chutí.
.
Chipotle je název pro sušenou zauzenou papričku Jalapeño [chalapeňo], která je asi 5-8cm velká a je původem z Mexika. Své jméno má podle hlavního města mexického státu Veracruz Jalapa ale původ slova je z aztéckého Xalapa. Jedná se pravděpodobně o nejpopulárnější papričku na americkém kontinentu. Jejich pálivost dosahuje 2500 až 6000 Scovilleových jednotek pálivosti (SHU). V porovnání s ostatními chilli papričkami jsou tedy jalapeños mírně pálivé až pálivé. Zráním papričky červenají. Na chipotle se zpracovává zhruba 20 % celkové produkce jalapeños.
.
✅ výrazný a pikantní kečup z italských rajčat
✅ bez zvýrazňovačů chuti, konzervačních látek nebo barviv
✅ pikantní uzená chuť
✅ typická chuť TEX-MEX
✅ ideální jako doplněk pro BBQ

.
Důležité informace:
Dellinger s.r.o. není výrobcem tohoto zboží. Balení produktu a související dokumenty mohou obsahovat informace, které se liší od informací uvedených na našich webových stránkách. Doporučujeme Vám proto, aby jste si před použitím zboží prostudovali informace nejen na našich webových stránkách, ale i na obalu produktu. Vždy si pozorně přečtěte štítky, varování a pokyny, které se dodávají se zbožím.
.
Složení: Rajčata (122 g ve 100 g kečupu), cukr, brandy ocet, modifikovaný kukuřičný škrob, med, Chipotle pyré (1%) (chilli papričky v Adobe omáčce [Chipotle lusky, voda, rajčatová pasta, cibule, cukr, sůl, brandy octa], regulátor kyselosti: kyselina octová, sůl), cibule pyré , Mořská sůl, chipotle, česnek, koření (sůl, kořeníkový extrakt (obsahuje celer), cibule).
.
Země původu: Anglie
.
Klíčová slova: Chilli, Chilli, Chipotle, Chipotle jalapenos Ketchup, Chipotle Ketchup, Chipotle Stokes, Uzený Jalapeno Chili, Koření, Kečup, Kouřový, Kouřový Kečup, Stokes, Stoeks Kečup, Rajče

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook