omáčky a marmelády

Důležité odkazy / informace

Prohlédnuté produkty

  • DOPRAVA ZDARMA
  • Banner

  • Japonské katany, nože a meče...

Chorizo Jam 105g

SF-657035

Nový produkt

Snoubení chuti cibule a pikantní chorizo klobásou z Anglie. Skvělý doplněk jakéhokoli hamburgeru: snoubení cibule a kořeněné klobásy chorizo vytváří naprosto neopakovatelnou chuť. Tento jam se hodí jako doplněk k vydatným pokrmům, ale také k sýru, nebo jako tajná přísada v marinádách a omáčkách.  Složení: Cibule (32%), chorizo (21%) [vepřové, sůl, paprika, regulátor kyselosti E325, česnek, dextróza, okysličovadlo E575, mléčná bílkovina, koření (česnek, oregáno), antioxidant E301], jablečná šťáva, surový třtinový cukr, balzamikový ocet (Siričitan), rýžový ocet Mirin, cukr, citronová šťáva, česnekové pyré, sójová omáčka, rajčatové pyré, tymián, sůl, černý pepř, rozmarýn. Může obsahovat stopy ce

Více informací

143 Kč

Více informací

Chorizo Jam 105g

.

Snoubení chuti cibule s pikantní chorizo klobásou z Anglie. Skvělý doplněk jakéhokoli hamburgeru: snoubení cibule a kořeněné klobásy chorizo vytváří naprosto neopakovatelnou chuť. Tento jam se hodí jako doplněk k vydatným pokrmům, ale také k sýru, nebo jako tajná přísada v marinádách a omáčkách. Chorizo je pikantní sušená vepřová klobása ze Španělska s lehce pikantní chutí. Hlavními ingrediencemi choriza jsou mleté vepřové maso, mletá paprika a česnek. Paprika může být sladká nebo pálivá, podle požadované pikantnosti výrobku. Ve Španělsku se také používá mletá uzená paprika Pimentón de Vera, která dává chorizu uzenou chuť.
.

Eat17 - Divoká „Džem session“
.
Pokud ochutnáte tyto džemy z East Endu, už je nikdy neopustíte. Stanou se vaším malým „tajemstvým šéfkuchaře“, díky kterému ohromíte každého hosta, ať už u rodinného grilování, či jen u sklenky vína jako doplněk k sýrům. Všechno to začalo v roce 2006 v malém bistru s názvem Eat17. Jeho zakladatelé se řídí motem že zásadní věci nemohou být průměrné a to promítli i do svých jídel. Hamburgery se zde začali podávat s neuvěřitelně dobrou cibulovou pomazánkou, po které byla poptávka tak velká, že se rozhodli ji vyrábět a prodávat samostatně.

.
Aktuálně je v jejich nabídce 5 výjimečný džemů. / odkaz pro celou nabídku /
.

✅ jemně pikantní chuť cibule a choriza
✅ bez umělých barviv a příchutí - ideální pro dochucení všech pokrmů
✅ ideální pro BBQ

.
Důležité informace:
Dellinger s.r.o. není výrobcem tohoto zboží. Balení produktu a související dokumenty mohou obsahovat informace, které se liší od informací uvedených na našich webových stránkách. Doporučujeme Vám proto, aby jste si před použitím zboží prostudovali informace nejen na našich webových stránkách, ale i na obalu produktu. Vždy si pozorně přečtěte štítky, varování a pokyny, které se dodávají se zbožím.

.
Složení: Cibule (32%), chorizo (21%) [vepřové, sůl, paprika, regulátor kyselosti E325, česnek, dextróza, okysličovadlo E575, mléčná bílkovina, koření (česnek, oregáno), antioxidant E301], jablečná šťáva, surový třtinový cukr, balzamikový ocet (Siričitan), rýžový ocet Mirin, cukr, citronová šťáva, česnekové pyré, sójová omáčka, rajčatové pyré, tymián, sůl, černý pepř, rozmarýn.
.
Může obsahovat stopy celeru, vajec, hořčice, sezamu, ořechů, ryb.
.
Země původu: Anglie
.
Klíčová slova: džem, jam, Anglie, hamburger, španělsko, chorizo

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook