omáčky a marmelády

Důležité odkazy / informace

Prohlédnuté produkty

  • DOPRAVA ZDARMA
  • Banner

  • Japonské katany, nože a meče...

Onion Jam 110g

SF-657015

Nový produkt

Cibulový džem s olivovým olejem a balzamickým octem z Anglie. Karamelizovaná cibule v kombinaci s olivovým olejem, balzamikovým octem a jemným kořením. Ideální  k masu nebo jako pomazánka pro hamburgery, sendviče, nebo jako doplněk k sýrům.  Složení: Cibule (59%), cukr, jablečná šťáva, surový třtinový cukr, olivový olej, ocet z červeného vína (siřičitan), balzamikový ocet (siřičitan), citronová šťáva, sůl, česnekové pyré, černý pepř, tymián.

Více informací

143 Kč

Více informací

Onion Jam 110g

..
Cibulový džem s olivovým olejem a balzamickým octem z Anglie. Karamelizovaná cibule v kombinaci s olivovým olejem, balzamikovým octem a jemným kořením. Ideální  k masu nebo jako pomazánka pro hamburgery, sendviče, nebo jako doplněk k sýrům.
.
Eat17 - Divoká „Džem session“
.
Pokud ochutnáte tyto džemy z East Endu, už je nikdy neopustíte. Stanou se vaším malým „tajemstvým šéfkuchaře“, díky kterému ohromíte každého hosta, ať už u rodinného grilování, či jen u sklenky vína jako doplněk k sýrům. Všechno to začalo v roce 2006 v malém bistru s názvem Eat17. Jeho zakladatelé se řídí motem že zásadní věci nemohou být průměrné a to promítli i do svých jídel. Hamburgery se zde začali podávat s neuvěřitelně dobrou cibulovou pomazánkou, po které byla poptávka tak velká, že se rozhodli ji vyrábět a prodávat samostatně.
.
Aktuálně je v jejich nabídce 5 výjimečný džemů. / odkaz pro celou nabídku /
.
✅ jemně pikantní chuť cibule a balzamikového octa
✅ bez umělých barviv a příchutí - ideální pro dochucení všech pokrmů
✅ ideální pro BBQ
.
Důležité informace:
Dellinger s.r.o. není výrobcem tohoto zboží. Balení produktu a související dokumenty mohou obsahovat informace, které se liší od informací uvedených na našich webových stránkách. Doporučujeme Vám proto, aby jste si před použitím zboží prostudovali informace nejen na našich webových stránkách, ale i na obalu produktu. Vždy si pozorně přečtěte štítky, varování a pokyny, které se dodávají se zbožím.
.
Složení: Cibule (59%), cukr, jablečná šťáva, surový třtinový cukr, olivový olej, ocet z červeného vína (siřičitan), balzamikový ocet (siřičitan), citronová šťáva, sůl, česnekové pyré, černý pepř, tymián.
.
Může obsahovat stopy celeru, vajec, mléka, hořčice, sezamu, ořechů, ryb.
.
Země původu: Anglie
.
Klíčová slova: jam, džem , Anglie, maso, sendviče, cibulový džem, marmeláda, cibulová marmeláda

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook