omáčky a marmelády

Důležité odkazy / informace

Prohlédnuté produkty

  • DOPRAVA ZDARMA
  • Banner

  • Japonské katany, nože a meče...

Pelagonia Ajvar 314 g

SF-680101

Nový produkt

Ajvar je omáčka z pečené červené papriky a lilku. Ovocná a kořenitá chuť, která je ideální k sýrům, masu nebo jako pomazánka na chléb. Hodí se jako doplněk ke grilovaným pokrmům a rýži. Složení: pečené papriky (70%), pražené lilky (20%), slunečnicový olej, sůl (1%)

Více informací

145 Kč

Více informací

Pelagonia Ajvar 314 g

.

Jemný ajvar Pelagonia podle pečlivě střežené receptury, kterou milovali a zdokonalovali lidé v Makedonii po celé generace. Nejlépe se podává v kombinaci s křupavým chlebem a čerstvým sýrem. Nezaměnitelná chuť jihu s fantastickou vůní vás zcela jistě pohltí. Ajvar je zeleninová pasta, která pochází z Balkánu, kde jej mnoho domácností vaří na podzim nebo na začátku zimy, jako zásobu chutné alternativy k zelenině pro zimní a jarní měsíce. Vzniká dlouhým vařením paprik a lilků. Obě ingredience jsou při přípravě ajvaru zbaveny slupek, což výsledné zeleninové pastě dodává na lahodnosti. Pasta vzniká jemným mletím všech zeleninových ingrediencí a jejich opětovným vařením. Připravuje se v různých variantách - jemný, nebo pálivý. Vyzkoušejte jako přílohu k hlavnímu jídlu, k vepřovým i jiným řízkům a všem druhům masa z grilu, k rybě z grilu, k omeletě nebo jako vegetariánskou pomazánku do sendvičů.
.

✅ přidává jemně ovocnou a kořenitou chuť

✅ bez umělých barviv a příchutí a glutamátů

✅ ideální pro BBQ

.

Důležté informace:.

Dellinger s.r.o. není výrobcem tohoto zboží. Balení produktu a související dokumenty mohou obsahovat informace, které se liší od informací uvedených na našich webových stránkách. Doporučujeme Vám proto, aby jste si před použitím zboží prostudovali informace nejen na našich webových stránkách, ale i na obalu produktu. Vždy si pozorně přečtěte štítky, varování a pokyny, které se dodávají se zbožím. 

.

Složení produktu: pečené papriky (70%), pražené lilky (20%), slunečnicový olej, sůl (1%)

..

Vyrobeno v Makedonii

.

Klíčová slova: Aivar, Ajvar, Auberginen, Spread, Dip, lilek, macedonie, šťouchaná, Makedonie, Středomořská, Středomořská, Paprikamus, Pelagonia, Pelagonia Aivar, pyré, červené papriky, červené papriky, pomazánky

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook