sady kuchyňského náčiní

Důležité odkazy / informace

Prohlédnuté produkty

  • DOPRAVA ZDARMA
  • Banner

  • Japonské katany, nože a meče...

lžíce salátové z olivového dřeva 3 ks

SXLP-PMX62

Nový produkt

lžíce salátové z olivového dřeva & 290 mm + 315 mm + 370 mm & prvotřídní olivové dřevo

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

660 Kč

Více informací

lžíce salátové z olivového dřeva 3 ks

Míchejte a podávejte salát pomocí nádherných servírovacích lžic. Lžíce byly ručně vyřezány z olivového dřeva a mají originální kresbu, kterou nemá žádný jiný set na světě. Vyladí vaše servírování a kuchyň k dokonalosti.

.

1 lžíce:                290 mm
2 lžíce:                315 mm
3 lžíce:                370 mm

.

Lžíce (míchačky) jsou vyrobené z masivního olivového dřeva. Jsou odolné a jemné k povrchu hrnců, pánví a salátových misek.

✅ Míchací lžíce jsou napuštěny olivovým olejem a jsou dobře chráněny proti vlhkosti, nebo zabarvení.

Olivové dřevo působí proti tvorbě bakterií nebo plísní a je dokonale vhodné pro použití v kuchyni.

Jednoduše opláchněte vlažnou vodou a příležitostně protřete olivovým olejem. Nikdy nepoužívat myčku na nádobí !


.

Dellinger záruka: Začněte vařit jako profesionální šéfkuchař ještě dnes ! K tomu, aby Vás vaření začalo opravdu bavit, potřebujete opravdu kvalitní náčiní. Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu. Každý produkt se může stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. Překvapíte jak domácí tak i profesionální kuchaře.

.

výrobky z olivového dřeva

.

Tyto produkty z prvotřídního olivového dřeva jsou dovezeny z dálného východu. Dřevo je na svém povrchu leštěno a je bez jakýchkoliv chemických úprav. Dřevo je napuštěno olivovým olejem. Dřevo má samočistící schopnost. Po použítí omyjte teplou vodou a otřete do sucha, tak aby jste nenarušili povrch dřeva. V žádném případě nemyjte v myčce !!! Čas od času potřete olivovým olejem, nechte pár hodin působit a pak dřevo omyjte. Olivové dřevo má velmi vysokou životnost a bude Vám sloužit velmi dlouho. Každý výrobek v našem sortimentu je originál, jelikož se jedná o dřevo, proto vyobrazená strukrura a kresba dřeva, které si zakoupíte, nemusí souhlasit s fotografii uvedenou u výrobku. Berte, prosím, tuto skutečnost na vědomi, pokud si objednáváte výrobek z olivového dřeva.

9 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook