sekáčky

Důležité odkazy / informace

Prohlédnuté produkty

  • DOPRAVA ZDARMA
  • Banner

  • Japonské katany, nože a meče...

nůž D2 Kitchen Chopper

SXLP-PMX43

Nový produkt

nůž a sekáček Dellinger D2 Kitchen Chopper & včetně koženého pouzdra & materiál čepeli - ocel D2 & délka ostří 135 mm

Více informací

Tento produkt již není na skladě

1 900 Kč

Více informací

nůž a sekáček Dellinger "D2" Kitchen Chopper

Exklusivní kuchyňský nůž (sekáček) s rukojetí z exotického dřeva Wenge. Tento kuchyňský nůž je ručně kovaný a zpracovaný z oceli D2. Po přesném a pečlivém vytvrzení, temperování a žíhání dosahuje tvrdosti Rockwell 60-62 (HRC). Jeho ostří jen tak někdo, nebo něco nepoškodí. Každý z nás potřebuje v domácnosti pořádný kuchyňský nůž a tento díky kvalitě a pevnosti materiálu lze použít i jako sekáček. Pro krájení a sekání zeleniny, masa a kostí je to klíčový nástroj bez kterého se už nikdy neobejdete. Budete chtít ukázat každé návštěvě jaký kus překrásného železa se skrývá ve Vaší kuchyni ! Nádherná rukojeť tohoto sekáčku je ručně tvarována z kusu afrického tvrdého dřeva Wenge, které je olejováno Tungovým olejem a voskováno včelím voskem. Ozdobné mosazné nýty podtrhují punc kvality.

.

Celková délka:         255 mm
Tloušťka ostří:              5 mm

Délka ostří:               135 mm
Váha nože:                290 g
Materiál rukojeti:     Wenge           

.

Upozornění: Každý nůž je vyroben z přírodních materiálů. Každý kus z oceli D2 je originální a nenapodobitelný, proto Váš nůž nemusí vypadat přesně tak jak na fotografii. Nůž, který obdržíte, bude stejně kvalitní a detailně opracovaný, ale může se mírně lišit.

Dellinger záruka: Produkty Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu. Každý nůž má své kožené pouzdro a může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. S dárkem od nás jednoznačně překvapíte a potěšíte !

9 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook