Senshi series

Důležité odkazy / informace

Prohlédnuté produkty

  • DOPRAVA ZDARMA
  • Banner

  • Japonské katany, nože a meče...

nůž Kiritsuke Senshi 7-layers 440C

SXLK-H33

Nový produkt

Kiritsuke / Chef 8" Dellinger Senshi 440C & japonský kuchařský nůž & nůž šéfkuchaře & 7 vrstev americké oceli 440C & oktagonová rukojeť z palisandru & délka čepele 201 mm

Více informací

Tento produkt již není na skladě

2 065 Kč

Více informací

Japonský nůž na maso KIRITSUKE / Chef 8“ ( 201 mm ) série Dellinger SENSHI Burning blade

.

Robustní, velmi ostrý a japonský nůž KIRITSUKE / Chef 8“ Dellinger Senshi ( délka čepele 201 mm ) ze 7 vrstvé oceli 440C s působivým designem a nejvyšší kvalitou. Hřbet nože a ostří se zužují do špičky pro všestranné využití mimořádné řezné síly. Krájení, plátkování, čištění masa, ovoce a zeleniny – nic nebude pro tento jedinečný nůž japonského tvaru problémem. Kuchařský nůž Dellinger KIRITSUKE Senshi je díky výše položenému hrotu, též vhodný ke kolébkovému krájení bylinek, zeleniny a ořechů. Dlouhá čepel a oktagonová rukojeť Vám poskytne tu nejlepší kontrolu při řezání a krájení. Japonské umění, preciznost a nové technologie činí tento nůž z americké oceli 440C jedinečným a nenapodobitelným. Kresba na povrchu čepeli připomínající plápolající oheň Vás uchvátí.

.

Délka rukojeti:        130 mm
Délka čepele:          201 mm
Celková délka:        331 mm
Hmotnost:                224 g

.
Rukojeť ve tvaru oktagonu je vyrobena z exotického dřeva Rose-Wood (palisandr). Je vždy pečlivě ručně leštěná, ergonomicky tvarovaná. Ideálně navržena pro vynikající ruční ovládání. Speciálně navržený tvar záštity je vhodný pro asijský úchop nože.

.


Doporučení a údržba:

.

✅ japonský nůž KIRITSUKE / Chef 8“ Senshi ze 7 vrstvé oceli 440 C, nikdy neumývejte v myčce na nádobí. Pro zachování ostrosti nůž ručně omyjte a ihned osušte.
✅ Nepoužívejte japonský nůž ke krájení tvrdých a zmražených potravin. Může dojíte ke zlomení ostří, nebo vylomení jeho části.
✅ Nepožívejte japonský nůž jako páčidlo a vyvarujte se jeho ohýbání.    
✅ Chraňte nůž a jeho ostří před pádem, nebo nárazem.
✅ Pokud víte, že japonský nůž nebudete delší dobu potřebovat je vhodné ho potřít olejem a zabalit do hadříku, nebo novin.
✅ Nůž ukládejte na bezpečné místo a chraňte před dětmi !

.

Dellinger záruka: Začněte krájet a řezat jako profesionální šéfkuchař ještě dnes ! K tomu, aby Vás vaření začalo opravdu bavit, potřebujete opravdu kvalitní a ostrý nůž. Nože od Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu. Každý nůž je zabalen v luxusním pouzdru a může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. Překvapíte jak domácí tak i profesionální kuchaře.

Follow us on Facebook