víkendová nabídka

Důležité odkazy / informace

Prohlédnuté produkty

  • DOPRAVA ZDARMA
  • Banner

  • Japonské katany, nože a meče...

nůž zavírací s pilkou Dellinger Wilderer M390 Powder Steel

SXLK-H54

Nový produkt

Lovecký zavírací nůž Dellinger Wilderer M390 Powder Steel & včetně koženého pouzdra & tvrdost oceli HRC 62+/-1

Více informací

4 958 Kč

Více informací

Exklusivní zavírací lovecký nůž s pilkou Dellinger Wilderer M390 Powder Steel

.
Tento exklusivní lovecký zavírací nůž má čepel z práškové oceli M390. Tato vyjímečná ocel má dlouhotrvající ostrost při tvrdosti okolo R62 +/- 1 Rockwella. PRÁŠKOVÁ OCEL M390 - BOHLER M390 MICROCLEAN - ocel třetí generace v práškové metalurgii. Vyvinuta byla pro čepele nožů, které vyžadují vysokou odolnost proti korozi, velmi vysokou tvrdost a vynikající odolnost proti opotřebení. Použitý materiál zabezpečuje trvanlivost nože. Dellinger Wilderer se může stát rodinným pokladem, který přežije i vaše vnoučata. Nože jsou vyráběny tradičním způsobem, což zaručuje mimořádnou pevnost čepele a odolnost vůči otupení.

Lovecký zavírací nůž z manufaktury Dellinger je věrným partnerem každého myslivce. Nabízí kombinaci velmi ostré čepele a pilky. To vše v praktické velikosti a bezvadném ručním zpracování. Čepel o délce 90 mm + pilka o délce 100 mm se výborně hodí například ke zpracování černé zvěře. Čepel je navíc pevně jištěna pojistkou proti samovolnému zavření. Nůž má střenky z pravého hadího dřeva (snake wood) a masivní kování (tzv. obsidián) z damaškové oceli s kroužkem z titanu, což mu dodává luxusní a originální  vzhled.
.
Čepel - 90 mm (Drop Point)
Pilka - 100 mm - polouzamčená - tzn. v otevřené poloze výrazně pevněji drží, i když není vybavena pojistkou, lze ji pohodlně otevřít za špičku
Celková délka - 210mm
Váha - 190g
Pojistka u nože - Liner Lock
Střenka - Snakewood (hadí dřevo)
Kování - typ "obsidian" z damaškové oceli, kroužek Titan
Otevírací kolík - jednostranný
Pouzdro - s poutkem na pásek (protahovací) hovězí kůže, kobra
.
Upozornění: Každý nůž je vyroben z přírodních materiálů. Nůž, který obdržíte, bude stejně kvalitní a detailně opracovaný, ale může se mírně lišit.
.
Čištění loveckého nože: Každý nůž si zaslouží péči. Částečky přichycené na povrchu čepele z agresivních látek mohou začít korodovat a vytvářet na povrchu nože skvrny, které vypadají jako rez. Nicméně nerezaví ostří nože, ale částečky na ostří přichycené. Je lepší se starat o svůj nůž a po používání ho umýt a natřít olejem.
.
Dellinger záruka: Produkty Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu. Každý nůž má své kožené pouzdro a může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. S dárkem od nás jednoznačně překvapíte a potěšíte !

7 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook