Zuiun Saya - dřevěné pouzdro

Důležité odkazy / informace

Prohlédnuté produkty

  • DOPRAVA ZDARMA
  • Banner

  • Japonské katany, nože a meče...

saya pro nůž Kanetsugu ZUIUN Chef 210 mm

SXL-S9305

Nový produkt

saya (dřevěné pouzdro) pro nůž Kanetsugu ZUIUN Chef 210 mm

Více informací

784 Kč

Více informací

saya (dřevěné pouzdro) pro nůž Kanetsugu ZUIUN Chef 210 mm

.

Kanetsugu přírodní dřevěná pochva Saya pro nůž Chef ZUIUN 210 mm. Dřevěné pouzdro Saya je perfektní ochranou pro nože. Je z měkkého dřeva, odolná vůči vlhkosti a neobsahuje žádné pryskyřice. Kryt - saya Vám pomůže zabránit poškození nožů během přepravy. Sayu doporučujeme všem zákazníkům, kteří často přenáší nože.

.

Toto pouzdro (saya) je designováno pro nůž Kanetsugu ZUIUN Chef 210 mm. Nemusí pasovat k jinému podobnému noži než je uvedeno. Pokud si zakoupíte pouzdro (sayu) samostatně bez nože od nás - není možné pouzdro (sayu) vrátit, nebo reklamovat. Nejsme schopni ověřit, zda pouzdro (saya) nebylo použito s jinými noži a nedošlo k vnitřnímu poškození.

.

Dellinger záruka:

Začněte krájet a řezat jako profesionální šéfkuchař ještě dnes ! K tomu, aby Vás vaření začalo opravdu bavit, potřebujete opravdu kvalitní a ostrý nůž. Nože z damaškové oceli od Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu. Saya poskytne Vašemu noži maximální ochranu proti poškození ostří.

3 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook