Zavírací nože

Důležité odkazy / informace

  • DOPRAVA ZDARMA
  • Banner

  • Japonské katany, nože a meče...
Zavírací nože

Pořiďte zavírací nůž sobě nebo jako krásný dárek. Takový nůž totiž není jenom krásný, ale také velmi praktický, můžete ho mít kdykoliv a téměř kdekoliv v kapse a tak je vám plně k dispozici ať už je třeba přeříznout stužku při rozbalování dárků, naříznout buřty při jejich opékání na ohni nebo dokonce přeřezat bezpečnostní pásy, když se nachomýtn...

Pořiďte zavírací nůž sobě nebo jako krásný dárek. Takový nůž totiž není jenom krásný, ale také velmi praktický, můžete ho mít kdykoliv a téměř kdekoliv v kapse a tak je vám plně k dispozici ať už je třeba přeříznout stužku při rozbalování dárků, naříznout buřty při jejich opékání na ohni nebo dokonce přeřezat bezpečnostní pásy, když se nachomýtnete k dopravní nehodě. Takový nůž může potenciálně zachraňovat životy, proto by byla škoda ho nemít.

Při nákupu nad 3.000,- máte dopravu zdarma. 

Kapesní zavírací lovecké nože vám mohou být k dispozici skutečně kdekoliv. Kromě praktických vlastností, které od nože očekáváte, jako jsou pevnost, odolnost a ostrost se naše nože honosí a vskutku nádherným vzhledem. Obzvlášť užití damascénské ocele vytváří na čepeli neopakovatelné ornamenty a každý nůž je tak naprostým originálem, kterým ohromíte každého, komu svůj nůž ukážete.

Zobrazit

Zavírací nože Počet produktů: 149

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 149 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 149 položek

Follow us on Facebook