SEKERY, KLADIVA A MAČETY

Důležité odkazy / informace

 • DOPRAVA ZDARMA
 • Banner

 • Japonské katany, nože a meče...
SEKERY, KLADIVA A MAČETY

Staňte se hrdými majiteli sekery či mačety, které vás nikdy nezklamou a vždy vám pomohou v urputném boji s přírodou o přežití, kdykoli se vydáte kempovat nebo ztroskotáte. Kromě svých funkčních kvalit vás naše sekery a mačety, společně s našimi bojovými kladivy mohou těšit i esteticky jako stylová dekorace. Výběr je jen na vás.

Nakupte v hodnotě...

Staňte se hrdými majiteli sekery či mačety, které vás nikdy nezklamou a vždy vám pomohou v urputném boji s přírodou o přežití, kdykoli se vydáte kempovat nebo ztroskotáte. Kromě svých funkčních kvalit vás naše sekery a mačety, společně s našimi bojovými kladivy mohou těšit i esteticky jako stylová dekorace. Výběr je jen na vás.

Nakupte v hodnotě nad 3.000,- a máte dopravu zdarma.

S našimi mačetami nesáhnete vedle, jsou precizně a kvalitně vyrobené, takže mají kýženou výdrž, odolnost i ostrost. Ať už jste milovníky táboření v přírodě, anebo potřebujete pomocníka na chalupě, bude mačeta skvělým parťákem, pomůže vám se zpracováním dřeva, porcováním čehokoliv, v případě nouze s ní porazíte strom a mnoho dalšího.

Sekery jsou spojovány především se zpracováním dřeva, ale nesmíme zapomínat ani na jejich úspěšné bojové nasazení, známé hlavně díky bojovnému národu Vikingů. V naší nabídce naleznete jak výtečné sekery připravené na štípání dřeva a podtínání pořádných klád, tak historizující bojové sekery, jaké používali v boji i Vikingové, které vám poslouží jako skvělá dekorace nebo vám dají ve vaší ruce pocítit syrovou sílu zbraně z méně civilizovaných časů. 

Za zmínku stojí i naše bojová kladiva, kterými sice hřebík zatloukat nebudete, za to si s nimi užijete pořádnou dávku zábavy, pokud nakoupíte pár melounů a postavíte je před poslední soud. Takové kladivo je i krásná dekorace do interiéru, už při prohlížení tohoto nástroje zkázy člověka zamrazí při představě, že se mu v bitvě postaví nepřítel třímající takovou zbraň.

Zobrazit

SEKERY, KLADIVA A MAČETY Počet produktů: 15

Podkategorie

 • Mačety

  Pořiďte si pořádnou mačetu, ať vás nezastaví ani hustá džungle. A nejen v džungli využijete všestrannost tohoto nástroje pro přežití, protože možností využití klasické mačety je obrovské množství a tak by neměla chybět v inventáři žádného dobrodruha ani milovníka táboření v přírodě.

  Při nákupu nad 3.000,- získáte dopravu zdarma.

  Mačeta je celosvětově oblíbený univerzální nástroj používaný jak zemědělci v rozvojových zemích, tak ve výbavě moderní západní armády. A není se čemu divit, jediný nástroj můžete použít ke sklizni cukrové třtiny, k získání dříví na otop nebo k postavení přístřeší nebo voru, stejně tak s mačetou můžete pohodlně rozbourat uloveného kance, nebo jen naporcovat maso na pořádné letní grilovačce. Naše mačety ovšem mají ještě přidanou hodnotu, kromě toho, že jsou kvalitní a odolné, jak se na takový nástroj patří, tak ještě skvěle vypadají. Díky použití pravé damascenské oceli, vzniká neobyčejná mačeta, i co se týče vizuálního efektu, postupem času navíc získává krásnou patinu a vzniká tak opravdové umělecké dílo. Nezapomeňte se ale o takovou mačetu dobře starat, vždy jí po akci dobře vyčistěte, osušte a dopřejte jí nátěr konzervačním olejem, ať svojí krásnou mačetu ochráníte před korozí, která se bohužel nevyhýbá ani sebekvalitnější oceli. Pokud si v údržbě tolik nevěříte, můžete zkusit variantu z nerezové ocele, která má laserem vyrytý damaškový vzor, díky tomu i taková mačeta drží ojedinělý vzhled a vydrží, i když jí zapomenete v kaluži.

 • Sekery

  Pořiďte si sekeru nejen na dřevo. V naší nabídce totiž kromě outdoorových seker, které ocení nejeden nadšenec do kempování v přírodě, nabízíme i sekery bojové, inspirované zbraněmi bojovných Vikingů, které si vybudovali věhlas v tehdejším známém světě. Uchopte takovou sekeru a pociťte historii ve vlastní ruce.

  Při nákupu nad 3.000,- získáte dopravu zcela zdarma.

  Sekery povětšinou známe jako nástroj na to, jak z větších kusů dřeva, udělat menší kusy dřeva na otop. Ovšem při použití správné sekery, můžeme dřevo i umně opracovávat a tedy i získat spoustu užitku z jediného nástroje. Při táboření ve volné přírodě nám správná sekerka poskytne přístřeší i potravu. Je to zkrátka léty prověřený nástroj rozšířený po celém světě. A nejen to, sekery se svého času staly i velmi efektivní a obávanou zbraní, známou především z použití severskými národy v čele s legendárními Vikingy. A právě v jejich bojovém umu jsme nalezli inspiraci, a tak se můžete potěšit i krásnými bojovými sekerami, které na jednu stranu ozdobí váš interiér, zároveň se s nimi můžete potěšit i cvičením boje se sekerou, ale buďte opatrní, naše sekery jsou opravdu ostré. A nezapomeňte si prohlédnout naše sekery z damascénské oceli, které jsou velice kvalitní a nesmírně krásné ve svém provedení.

 • Kladiva

  Kupte si kladivo. Ale ne jen tak ledajaké, obyčejné na zatloukání hřebíků, ale pořádné bojové, které ozdobí váš interiér jako dekorace nebo vám dopřeje radosti jako nástroj destrukce, až ho vezmete na test toho, co může takovému kladivu odolat. Moc toho neodolá.

  Při nákupu nad 3.000,- získáte dopravu zcela zdarma.

  Kladiva z damascénské oceli mají jedinečný vzor i výdrž, máte jistotu ruční výroby a i toho, že stejné kladivo, se stejným vzorem, na světě nepotkáte. To už je pěkný kousek do vaší sbírky. Bojová kladiva byla svého času obávaným protivníkem ve výhni středověkých bitev, před takovou silou vás neochránila ani kvalitní plátová zdroj, kterou kladivo deformovalo se stejnou lehkostí, jako se mačká papír. Uvnitř brnění jste pak přicházeli o hybnost i o prostor k nádechu, což vás efektivně vyřadilo z boje a připravilo k poslednímu úderu. Při pohledu na mocné bojové kladivo, je fascinující i děsivé zároveň představit si je v akci.

 • Podle materiálu
 • Podle výrobce
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 15 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 15 položek

Follow us on Facebook