Zavírací nože

Důležité odkazy / informace

Prohlédnuté produkty

  • DOPRAVA ZDARMA
  • Banner

  • Japonské katany, nože a meče...

Lovecký zavírací damaškový nůž Dellinger GUNNVOR Clip

SXLP-PMX06

Nový produkt

Lovecký zavírací nůž  Dellinger GUNNVOR Clip   & 352 ručně překládaných vrstev ocelí 1095-15N20 ( damascus steel ) & včetně koženého pouzdra

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

1 817 Kč

Více informací

Lovecký zavírací nůž Dellinger GUNNVOR Clip

.

Překrásný ručně kovaný lovecký zavírací damaškový nůž Dellinger GUNNVOR Clip s působivým designem a nejvyšší kvalitou včetně koženého pouzdra. Damascénský vzor tohoto nože je jedinečný, neopakovatelný a stane se symbolem Vaší individuality..


Rukojeť délka:                      115 mm
Čepel délka:                          90 mm          šířka čepeli 3,4 mm
Celková délka otevřený:   205 mm
Váha:                                      267 g.

.

Lovecký zavírací damaškový nůž Dellinger GUNVOR Clip z 352 ručně překládaných vrstev ocelí 1095-15N20. Vysoký obsah uhlíku dává tomuto noži extrémně ostré a trvanlivé ostří. Uhlíkové oceli je mnohem snazší ostřit než nerezové nože. Postupem času Váš nůž "Dellinger GUNVOR Clip" přijme krásnou patinu a opravdu se stane jedinečným uměleckým dílem, které je zcela vaše. Rukojeť je vyrobena z velbloudí kosti.

.

Upozornění: Každý nůž je vyroben z přírodních materiálů. Každý kus z damascénské oceli je originální a nenapodobitelný, proto Váš nůž nemusí vypadat přesně tak jak na fotografii. Nůž, který obdržíte, bude stejně kvalitní a detailně opracovaný, ale může se mírně lišit. Nikdy neumývejte kvalitní nůž v myčce na nádobí ! Tato ocel není nerezová ! Po použití opláchněte nůž, osušte jej hadříkem nebo utěrkou a uložte na bezpečném a suchém místě.

.

Dellinger záruka: Produkty Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu. Každý nůž má své kožené pouzdro a může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. S dárkem od nás jednoznačně překvapíte a potěšíte !30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook