koření & sůl & kampotský pepř

Důležité odkazy / informace

Prohlédnuté produkty

  • DOPRAVA ZDARMA
  • Banner

  • Japonské katany, nože a meče...

Směs koření Rub Sriracha Chilli 75g

SF-275027

Nový produkt

Pikantní kořenící směs v thajském stylu.Sladko-kyselá pikantní chuť způsobí doslova výbuch vašich chuťových pohárků! Každý, kdo navštívili Thajsko si okamžitě vybaví tuto chuť pro něj tak typickou.  Složení : Cukr (27%), mořská sůl (25%), drcené chilli vločky (13%), červené papriky, sušené česnekové granule, chilli (5%), regulátor kyselosti: octan sodný, hnědá hořčičná semínka, česnekový prášek, separační činidlo: oxid křemičitý, citronová šťáva (maltodextrin, citronová šťáva) , Extrakt z Papriky, vinný ocet.

Více informací

112 Kč

Více informací

koření Rub Chipotle Chilli 80g

.
Pikantní kořenící směs v thajském stylu. Sladko-kyselá pikantní chuť způsobí doslova výbuch vašich chuťových pohárků! Každý, kdo navštívili Thajsko si okamžitě vybaví tuto chuť pro něj tak typickou. Dip „sot  Siracha“ se zde často používá zejména jako doplněk k mořským plodům, ve smažených nudlích, polévkách, vaječných jídlech a jako dip pro jarní závitky. Sri Racha je název pobřežního města na východě Thajska, kde vznikl recept na přípravu  tohoto dipu. Jen díky němu Sydney&France mohli vytvořit při své návštěvě Thajska tuto jedinečnou pikantní kořenící směs.  Ideálně se hodí k dochucení marinád na maso, k dochucení asijských nudlí, nebo na brambory a zeleninová jídla. Již od roku 1994 neustále zdokonalují sortiment kořeněných chutí a vůní. Cape Herb & Spice se snaží poskytovat svým zákazníkům nejvyšší možnou kvalitu. Jejich koření a kořenící směsi neobsahují umělé barvy, příchutě, a konzervační látky. Jihoafrické Kapské město bylo po staletí důležitou zastávkou obchodu s kořením mezi Evropou a Asií. V sortimentu Cape Herb & Spice naleznete kořenící směsi a koření vhodná pro africkou, středomořskou, ale i Indickou kuchyni. Vychutnejte si s námi tuto jedinečnou rozmanitost chutí z celého světa.
.
✅ praktická dóza s dávkovacími otvory, které umožňují pohodlné dávkování koření
✅ Pikantní kořenící směs v thajském stylu
✅ bez jakýchkoliv konzervačních látek
✅ široké využití v pokrmech Thajské kuchyně
✅ bez přidaných umělých barviv a příchutí
✅středně pálivé
.
Důležité informace:
Dellinger s.r.o. není výrobcem tohoto zboží. Balení produktu a související dokumenty mohou obsahovat informace, které se liší od informací uvedených na našich webových stránkách. Doporučujeme Vám proto, aby jste si před použitím zboží prostudovali informace nejen na našich webových stránkách, ale i na obalu produktu. Vždy si pozorně přečtěte štítky, varování a pokyny, které se dodávají se zbožím.

.
Složení: Cukr (27%), mořská sůl (25%), drcené chilli vločky (13%), červené papriky, sušené česnekové granule, chilli (5%), regulátor kyselosti: octan sodný, hnědá hořčičná semínka, česnekový prášek, separační činidlo: oxid křemičitý, citronová šťáva (maltodextrin, citronová šťáva) , Extrakt z Papriky, vinný ocet.

.
Vyrobeno v Jihoafrické republice

.
Klíčová slova: Cape Herb & Spice, Chilli, Chilli Rub, Chilli, Chilli Flavour, Chipotle, Spice, byliny, Horké, Kouřové, Rub, Pikantní, Smokey, Pikantní

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Follow us on Facebook