omáčky a marmelády

Důležité odkazy / informace

Prohlédnuté produkty

  • DOPRAVA ZDARMA
  • Banner

  • Japonské katany, nože a meče...

Old Texas BBQ omáčka Ghost Pepper BBQ Sauce 455ml

SF-510006

Nový produkt

Představujeme naši starou Texas Ghost Pepper BBQ omáčku. Tuto jedinečnou pepřovou omáčku jsme vyrobili pomocí nejžhavější odrůdy papriky „Dorset Naga Bhut Jolokia“ známé také jako „Indian Mystery Chili“ nebo „Naga king chili“ a je jedním z nejznámějších a nejžhavějších chilli na světě. Složení: rajčatový protlak (63%), třtinový cukr, hořčice (ocet, voda, hořčičná semínka, sůl, kurkuma, paprika, koření), ocet, kouřová aroma, melasa, česnekový granulát, sůl, chilli prášek, sušená cibule, cibule, granule Bhut-Jolokia (2.9) %), Stabilizátor: xanthan, regulátor kyselosti: kyselina citronová, kajenský pepř, kmín, oregano, hřebíček.

Více informací

173 Kč

Více informací

Old Texas BBQ omáčka Ghost Pepper BBQ Sauce 455ml

.

Uzená pikantní barbecue omáčka s chilli papričkami Bhut-Jolokia a ovocným rajčatovým pyré jako základem. Díky příjemné kouřové notě je to klasika pro grilovaná jídla nebo jako marináda pro masová jídla.
Líbí se vám ostré? Pak si dejte pozor, přichází vhodná barbecue omáčka pro znalce pálivých jídel. Old Texas Ghost Pepper omáčka používá nejžhavější chilli papričky na světě, aby vytvořila obzvláště intenzivní chuťový zážitek. Složky jsou Serrano Chili, Naga Jolokia Chili a klasické Jalapenos Chili. Tato speciální BBQ omáčka se nejlépe používá na masové pokrmy. Ideální jsou steaky, hovězí a vepřové maso. Také těstoviny a rýžová jídla chutnají lahodně s omáčkou „Ghost Pepper“. Jednotlivé složky omáčky jsou pečlivě vybírány - pouze to nejlepší z nejlepšího.

.

✅ pikantní a všestranná omáčka

✅ úžasná směs čerstvého koření a chili papriček

bez zvýrazňovačů chuti, konzervačních látek nebo barviv

✅ ostrá pálivá chuť

✅ návrat ke starým kovbojským receptům

✅ ideální pro BBQ

.

Důležté informace:.

Dellinger s.r.o. není výrobcem tohoto zboží. Balení produktu a související dokumenty mohou obsahovat informace, které se liší od informací uvedených na našich webových stránkách. Doporučujeme Vám proto, aby jste si před použitím zboží prostudovali informace nejen na našich webových stránkách, ale i na obalu produktu. Vždy si pozorně přečtěte štítky, varování a pokyny, které se dodávají se zbožím. 

.

Složení produktu:

rajčatový protlak (63%), třtinový cukr, hořčice (ocet, voda, hořčičná semínka, sůl, kurkuma, paprika, koření), ocet, kouřová aroma, melasa, česnekový granulát, sůl, chilli prášek, sušená cibule, cibule, granule Bhut-Jolokia (2.9) %), Stabilizátor: xanthan, regulátor kyselosti: kyselina citronová, kajenský pepř, kmín, oregano, hřebíček.

.

Vyrobeno v USA

.

Klíčová slova: Grilovací omáčka, BBQ, BBQ omáčka, pepř, pepper, BBQ pálivá, Bhut Jolokia Chili Peppers, chilli omáčka, Chilli, barbecue omáčka, hot BBQ omáčka, Old Texas, Old Texas omáčka, Hot omáčka, Steak omáčka, USA omáčka

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Follow us on Facebook